Sūdzību dēlis: Nopirku it kā lielo kafijas krūzi, bet dzēriena tajā bija stipri mazāk!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

26 komentāri
Nopirku it kā lielo kafijas krūzi, bet dzēriena tajā bija stipri mazāk!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“No pagājušās nedēļas atrodos Gaiļezera slimnīcā. Nolēmu nobaudīt kafiju no SIA ”Kafe serviss” uzstādītā kafijas automāta Nr. 1276. Tas atrodas Hipokrāta ielā 4, ieejot Latvijas Onkoloģijas centrā.”

“Uz kafijas automāta bija uzrakstīts – lielās glāzes (420 ml) dzērienu cena 1,20 eiro. Iemetu kafijas automātā 1,20 eiro, ievadīju ciparus viens un divi (divpadsmit-melna kafija). Liels bija mans pārsteigums, ka kafija bija sagatavota 350 ml krūzē un tajā bija ielieti 250 ml kafijas (to pārbaudīju slimnīcas nodaļā). Uzskatu, ka tā ir krāpšana. Tas nav normāli, ka slimniekiem, ārstiem un apmeklētājiem pakalpojumu “sniedz” šāds uzņēmums!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jūlijs.