Sūdzību dēlis: Nopirku gurķus, bet daži no tiem jau sagrauzti!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tēvs nopirka gurķus “SIA Futurus Food”. Skatos, ka gurķi sagrauzti un vairāki no tiem – ar atgriezumiem iekšā marinējas,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Gunta.

Nopirku gurķus, bet daži no tiem jau sagrauzti!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
15 komentāri

15 komentāri

 • Simona Zommere

  Simona Zommere

  Egita Fromane beidz grauzt tos gurķus veikalā🤣🤣🤣
 • Zeme veries.
 • jurka

  jurka

  Nopirku marinetos gurkus konfasse tada kaku maja BLIK,atveru burcinu,a tur sapuvusi gurki! Stipri neiesaku tos BLIK produktus vispar pirkt!
 • Evo Drejman

  Evo Drejman

  Panemat atvalinajumu bez tabu, ja nav kazai piena tad nav
 • Ooo

  Ooo

  Nu kurš gan viņus grauza,tie ir mehaniski raditi bojajumi,kad vinus skiroja,tirija,mazgaja..Gribetu jau nu gan,lai kads gurkus grauztu un tad burkā bāztu.😀
 • Artūrs Plūmītis

  Artūrs Plūmītis

  Mīļais cilvēk, ja tev ir problēmas ar redzi. Varbūt vajadzēt sākumā aiziet pie acu ārsta un tad tikai uz veikalu doties?
 • Bijusais2 grupas invalids

  Bijusais2 grupas invalids

  Labi ir ja vel kads grauž tad kvalitāte gurkim ideala
 • optimists

  optimists

  Vienīgi to gurķi kādam no mūsu draugiem, runasvīriem iebāzt pareizajā '"vietiņā"..
 • optimists
 • Rūdolfs Petrovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!