Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Nopirkām veikalā “Rimi” vistas filejas gabaliņus, cepot tos parādījās šie dīvainie baltie izdalījumi (vai kā nu tos varētu nosaukt)!

“Labvakar! Bez Tabu komanda! Raksta Jums Alise un Gatis no Kuldīgas. Iespējams jau, ka satraukumam nav pamata, bet tomēr … Nopirkām veikalā “Rimi” vistas filejas gabaliņus, cepot tos parādījās šie dīvainie baltie izdalījumi (vai kā nu tos varētu nosaukt)!!!

Iepriekš arī esam tādus novērojuši, bet tā īsti uzmanību nepievērsām, bet nu ir pienākusi diena, kad liekas, ka tas iespējams ir drusku dīvaini…

Jautājums: Vai tas ir normāli, vai šiem vistas gabaliņiem ir piemetusies gripa? Ja ir iespēja, papētiet šo “Rimi” vistas produkciju.”

Iesūtīja: Gatis

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Wik
    +3 +3 0

    Wik

    Ja vep saldētu, tad tādi lien ārā, un arī nesaldētai mēdz gadīties. Ja nekļudos, tad tas ir proteīns tīrā formā. Ja to gaļu vārītu, tad būtu jaņem nost putas
  • Ieva
  • nauris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl