Sūdzību dēlis: Nopirkām desmit cukura paciņas! Izlēmu tās nosvērt – rezultāts ir šāds…

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirkām desmit cukura paciņas, rakstīts, ka katra paka sver 1 kg.”

Nopirkām desmit cukura paciņas! Izlēmu tās nosvērt – rezultāts ir šāds…
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Intereses pēc uzliku tās uz svariem! Neviena paka nesvēra 1 kg, bet gan 979 g, smagākā paka bija 981 g. Vēl jārēķina, ka iepakojums arī sver. Tad sanāk, ka riktīgi šmaucas ražotāji.

Vai tad veikalā nekontrolē iepakojuma svaru? Man desmit pakas kopā sanāca 9 kg un 780 grami, sanāk, par 220 g mazāk!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vitauts.

98 komentāri

98 komentāri

 • Sanita Marcinkevica
 • Ivars Tkačenko

  Ivars Tkačenko

  Tāpēc arī ir lētāks 🤣 būs pilns kg būs dārgāks 🤣
 • Edgars Miškins

  Edgars Miškins

  Svari vērtību rāda Ņūtonos. Uz zemes gravitācijas konstante ir 9.8, tad nu, sareizinot līdzīgi cipari varētu sanākt. :D
  Tik vien kā komata vieta jāpiedomā klāt.
 • Monta Ezerlīce
 • Ilze

  Ilze

  Es arī intereses pēc esmu pārsvērusi cukura pakas. Viss bija korekti.
 • Putins

  Putins

  Nopietni? Kuru interesē kā tur 10gr trūkst. Viņš maksā 0.55€ būtu ko labu rakstījusi. Bet tā jau ir veci cilvēki par savu dzīvi priecāties nemāk, un tik bojā apkārtējiem garastāvokli.
 • Einars Butkus

  Einars Butkus

  Cukurs ta jau maksā loti loti lēti, un vēl čīkst par dažiem gramiem. Man paka iet 2 mēnešus!! :)
 • Tamara Vaškinele

  Tamara Vaškinele

  Es strādāju ēdināšanas sfēra.Pēc ministra kabineta rīkojuma tagad mēs strādājam čutiņ savādak.Un tagad mēs pārsveram pilnīgi visu preci,izskatās ļoti skumji😒.
  Gandrīz visa prece nesakrīt uz iepakojuma uzrādīta svara.Matinēti gurķi netto,Vistes filejas iepakojumos,saldēta zivs☝️😒. un.t.tl....
 • Слава Розап
 • Pusha

  Pusha

  Un svari arì ir oficiàli nokalibrèti?😂 Labi, Vitautam pràtiña mazāk, bet "Bez tabu". Nu kur jau?🤦‍♀️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!