Sūdzību dēlis: Nopirkām desmit cukura paciņas! Izlēmu tās nosvērt – rezultāts ir šāds…

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

98 komentāri
Nopirkām desmit cukura paciņas! Izlēmu tās nosvērt – rezultāts ir šāds…
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nopirkām desmit cukura paciņas, rakstīts, ka katra paka sver 1 kg.”

“Intereses pēc uzliku tās uz svariem! Neviena paka nesvēra 1 kg, bet gan 979 g, smagākā paka bija 981 g. Vēl jārēķina, ka iepakojums arī sver. Tad sanāk, ka riktīgi šmaucas ražotāji.

Vai tad veikalā nekontrolē iepakojuma svaru? Man desmit pakas kopā sanāca 9 kg un 780 grami, sanāk, par 220 g mazāk!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Vitauts.