Sūdzību dēlis: Nevaru nopirkt vistu spārniņus vai atkaulotus šķiņķus ar ādu no Latvijas vistām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jau ilgu laiku nevaru nopirkt vistu spārniņus vai atkaulotus šķiņķus ar ādu no Latvijas vistām!”

Nevaru nopirkt vistu spārniņus vai atkaulotus šķiņķus ar ādu no Latvijas vistām!
PIXABAY.COM

“Esmu lokālpatriote, cenšos pirkt vietējo produkciju, bet ne tirgū, ne “Rimi” veikalā nevaru šīs lietas nopirkt.

No spārniņiem ir tikai vienkaulu locītava un atkaulotiem šķiņķiem nodīrāta āda. Kas notiek?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Valda.

40 komentāri

40 komentāri

 • Jānis Alviķis
 • Es

  Es

  Lokalvistuedajai - mazliet padomājot kas ir mārketings, tirgus pieprasījums ir divas varbūtības, Latvijā ir pieprasījums cita veida produkcijai (bez ādas, bez kaula, fileja) , vai arī Latvijā vistas aug bez ādas...
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Bez Tabu tagad nopirks,vai kā?Maximā katru dienu redzu Ķekavas vistu visdažādākās ķermeņa daļas
 • Alvis Fon Strauss

  Alvis Fon Strauss

  Valsts prezidentam jāatkāpjas steidzamā kārtā! Augstākā līmeņa notikums.
 • Klau

  Klau

  Nopērc latvijas ķilavas ērti atveramā bundžā - būs tev latvijas produkts ar kauliem un ādu.
 • Arnis Banders

  Arnis Banders

  Tas Rimi un Maksima vistas nav ēdamas to var dot tikkai maitas putniem,, ,
 • Andris Kaposts
 • Raitis Miksons
  • Kristiāna Punte
  • Raitis Miksons

   Raitis Miksons

   Kristiāna Punte tur būri un 3 mēnešu laikā ar vielām uzdzen masu. Ja nu audzē.
 • Inguna Dzeguze

  Inguna Dzeguze

  Nu un vēl.... Mums veikalā nez kāpēc ir Ķekavas šķiņķi ar vienu kauliņu un ādu. nemaz neesmu redzējusi bez ādas. Un vispār to ādiņu nemaz nav veselīgi ēst.:):):) Izskatās, ka cilvēkam nav ko darīt vai citu problēmu nav, kā kasīties parvistu kauliņiem un ādiņām. Sviests pilnīgs.
 • Inguna Dzeguze

  Inguna Dzeguze

  Varbūt liksies skarbi, bet "Esmu lokālpatriote"tā ir kāda diagnoze???? Nu jopcik ar ārā- vai tu lokāl.... vismaz esi redzējusi, kā tā vista aug, vai esi redzējusi, kā viņu nokauj, vai esi redzējusi kā atkaulo??? tavi vistu spārniņi izskatīsies kā pļura, ja tur nebūs neviena kauliņa. Un mani visvairāk interesē , kas tas ir, slinkums (kad mazs kauliņš traucē) vai stulbums??? Laikam jau slinkums. Jo manuprāt, ja esi iebraucis tik smalkā tēmā, tad izpēti, kā tas veidojas. Atklanos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!