Sūdzību dēlis: Nevaru izņemt akcijā laimēto balvu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jau vairākas dienas mēģinu izņemt pins shake&win akcijā laimēto “Laimas” šokolādi Mad milk, bet līdz šim tā arī tas nav izdevies!”

Nevaru izņemt akcijā laimēto balvu!
PIXABAY.COM

“Visos Rīgas centra “Narvesen” veikalos šāda šokolāde nav pieejama. Daži no pārdevējiem izteicās, ka šīs šokolādes “Narvesen” veikalos nebūs pieejamas.

Kāpēc grandiozajā akcijā tiek piedāvātas balvas, kuras laimētāji nemaz nevar saņemt? Vai tas ir godīgi pret lojālo klientu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Andris.

6 komentāri

6 komentāri

 • Jānis

  Jānis

  Tas pats, laimestu izņemt nav izdevies vismaz 10 dažādos Narvesen veikalos.
 • Laura Brikmane
 • Lilita Kimbare

  Lilita Kimbare

  Es taja PIN neko nevinneju! Jau saku domat ka nav to balvu :D
 • Sandra Skalberga
 • Edijs Aboltins

  Edijs Aboltins

  Lojālais Andris bēdīgs, un izdomāja pasūdzēties pie bez tabu. ☹️
  • Jautrite Krumina

   Jautrite Krumina

   Edijs Aboltins tagad tas ir moderni par visu uz bez tabu labi ka vēl nesūdzas ka ēdis gaisu desu un dirsis tumsu sūdus

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!