Sūdzību dēlis: Nestrādā neviena kase!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ieejot “Maxima” veikalā Ogrē, iepirkos un devos uz kasēm.”

Nestrādā neviena kase!

“Atdūros, ka nevienā kasē nav kasieres, un strādā tikai pašapkalpošanās kases.

Es uzskatu, ka tas nav pareizi, jo ne visi tur prot iepirkties. Viens konsultants, kurš jāgaida, kamēr citiem izskaidro. Tas bij no rīta plkst. 8.15!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo

54 komentāri

54 komentāri

 • Ilze Puzikova

  Ilze Puzikova

  Zināšanai! Ogrē ir arī X Maxima, ne tikai Daugā ir pašapkalpošanas kases. Tas tā, Ogrēniešiem zināšanai.
 • AA

  AA

  Smieklīgākais jau tas ka Daugas Maxima strādāt sāk 9:00,bet sūdzībā rakstīts,ka tas bija 8:15!!!
 • Didi

  Didi

  Labi kases nestrādā , bet ja tu stradā līdz 19:00 un ieej veikalā nopirkt malto gaļu nākamai dienai, tev lepni atbild ka vakaros (tas ir19. 15) gaļu nemaļ un letē tādās produkcijas vienkārši nav.... Takā neiesaku maxima veikalus apmeklēt nu viss maz Jelgavā
 • Ome

  Ome

  Zitai-Gitai! Es esmu pensionāre, man ir bankas konts, par kura apkalpošanu mēnesī jāmaksā 1.41€!!!Man ir laba pensija, jo nekad neko neesmu saņēmusi aploksnē un esmu maksājusi nodokļus. Internetbanka ir superīgs izgudrojums, kas ļauj visus rēķinus samaksāt 5 minūšu laikā!!! Ja Tu esi tik nabaga, ka nevari samaksāt tās kapeikas par kontu, ko teikt-pati jau vien vainīga esi... Un izskatās, ka arī diezgan stulba...
 • Ivars

  Ivars

  Tad uz maximu nau ko iet. Sapratis ka kasierim arī jāmaksā pieklājīga alga. Kad peļņa leitim samazināsies tad jau būs par vēlu. Lidl paņems maximas klientus.
 • mazā .
 • Patērētājs

  Patērētājs

  Maxima jau labu laiku piekopj praksi - līdz 9:00 tikai pašiki strāda. Vienīgi besi, kad ieej no rīta nopirkt kautko 18+ un kasiere nav uz vietas tad jāgaida... maximai jāuztaisa tā kā rimčika, vari skanet 18+ preces un pārdevēja ja grib tad piejiet un pajautā doķus... tikmēr Tu vari darboties tālāk un nav nekāds “uzgaidiet konsultantu”
 • Ilze Jaungaile
 • x
 • Taisija Čudere

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!