Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nesen nopirkti milti “Hercogs”. Atveru, bet tur kaut kādi kaitēkļi iekšā!”

Nesen nopirktos miltos pavērās briesmīgs skats!

“Briesmīgs skats, lai neteiktu vairāk,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Evita.

3 komentāri

3 komentāri

 • Gadījums

  Gadījums

  Man šādi ar Hercogs miltiem ir gadījies 2x, apmēram gadu atpakaļ. Aizsūtīju viņiem sūdzību ar video facebook lapā, ar manīm sazinājās firmas pārstāve, atbildēju uz uzdotajiem jautājumiem, kā piemēram, kurā veikalā, kad esmu pirkusi tos miltus, lai varētu veikt pārbaudi. Saņēmu atbildi, ka konkrētajā veikalā nevienā no miltu iepakojomiem nekas tāds nav konstatēts un visticamāk es pati esmu vainīga, jo nepareizi miltus uzglabāju... Tomēr vienmēr esmu miltus uzglabājusi slēgtā traukā un nekad ar nevieniem citiem miltiem man tā nav bijis. PIEBILDĪŠU, KA KUKAIŅI BIJA PAKĀ UZREIZ PĒC TĀS ATVĒRŠANAS, pat neatvērtai pakai pa kādam rāpoja.
  Toreiz dabūju "kompensācijā" musli, batoniņus utml no viņu uzņēmuma. Taču HERCOGS miltus nekad vairāk nepirkšu!
 • Svetlana Sheff

  Svetlana Sheff

  Nu, lai apgalvotu, ka ir nopirkts "nesen", vajadzēja vismaz čeku vai iepakojumu ar derīguma termiņu pievienot )))
 • Haritis Petersons

  Haritis Petersons

  Bet vismaz var saprast --- ka nav ķīmijas , ēdami 🤔🤔🤔🤔

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!