Sūdzību dēlis: Nesamērīgi augsta cena par dārzeņu salātiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Regulāri pērku “Maxima” veikalā sveramos kāpostu un burkānu salātus! Kopš Covid-19 ienākšanas Latvijā, tie ir safasēti trauciņos pa 150 g!”

Nesamērīgi augsta cena par dārzeņu salātiem!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Tikai šodien, pārnākot no veikala, sāku pētīt kārbiņu – 150 g šo salātu maksā 0,69 eiro, tātad sanāk 4,60 eiro/kg ! Nopietni? Kāpostu, burkānu salāti 4,60 eiro/kg? Pirms Covid-19 tie maksāja aptuveni 2 eiro/kg, bet precīzi neatceros! Vai šī cena tiešām ir atbilstoša?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Linda.

41 komentārs

41 komentārs

 • Modris Parastais

  Modris Parastais

  Maxima algotņi metas aizstāvēt savu maizes devēju😂. Pats esmu strādājis Maximā, tā kā zinu, no kā paši pārtiekat- nocenotiem pusfabrikātiem, jo par to naudu neko citu nevar nopirkt😂. Un nekaunās šeit šikot un mācīt citam dzīvot🤦‍♂️
 • Aira

  Aira

  Ja tik ļoti jāsteidzas, ka nav laika vienkāršus salātus sataisīt, tad jau nopelnītais ļauj pienācīgi maksāt arī par cita cilvēka darbu. Pie tam cenā taču arī iesaiņojuma trauks. Tā ir sena dzīves īpatnība - ir vai nu laiks, vai nauda, abi satiekas reti. Latvijā nav liels procents to iedzīvotāju, kuriem gan viena, gan otra pārpārēm; nākas vaimanāt, ka ceļojumu un restorānu piedāvājums nobremzēts.
 • Mozus NL
 • Kitija Kabrina

  Kitija Kabrina

  Aizvien vairāk šokē tēmas kur iesaistās bez tabu, vai tiešām nav nopietnāku tematu , ko apskatīt .. bļāviens , kādēļ salāti tik dārgi . Varbūt drīzumā apskatīsim tematu , kādēļ kokiem ir lapas . 🤦‍♀️
  Tās, protams ,ir tikai manas domas
  • Sintija Graudiņa

   Sintija Graudiņa

   Kitija Kabrina Vakar bija sudziba par to,kapec kinder ola viena un ta pati mantina.😂😂😂
 • Kaspars Bogomols
  • Anna Kaba

   Anna Kaba

   Kaspars Bogomols да, правильно, давайте назад в колхозы! В то, чем Латвия раньше и занималась, тогда это будет относиться ко всем..другие пусть покупают дороже, ведь никто из вас не признается в том, что это для вас дорого...
  • Kaspars Bogomols

   Kaspars Bogomols

   Anna Kaba Nu es kaut kā nejūtu, ka audzēt pašiem būtu kaut kāds apkaunojums vai kolhozu atgriešanās. Sev jau audzē, nevis priekšsēdētājam.,.. Kas negrib paši audzēt, lai maksā, vai tur kas neparasts?
  • Anna Kaba

   Anna Kaba

   Kaspars Bogomols diemžēl mūsu dzīve ir tāda, ka visur jāsteidzas, laika gatavošanai nav. Neesmu pret kolhoziem, jo Latvija ir agrāra valsts, bet cenas ir nenormālas
 • Dace Ule Bērziņa

  Dace Ule Bērziņa

  Nav prātā normāls cilvēks. Nepērc, vai audzē pati😁
 • Andra Bunka

  Andra Bunka

  Kādreiz neizlaidu nevienu Bez Tabu raidījumu, tagad jau laiciņu vairs neskatos, dēļ šiem smieklīgiem sižetiem🤣🤣🤣
 • Veronika Petina
 • Daiga Muceniece

  Daiga Muceniece

  Bet neviens neliek tādus pirkt. Rīgā Sky arī dārgs pārtikas veikals, bet brīvdienās veikalā "apmaisīt nevar" pārpilns ar cilvēkiem, un atbraukuši ar nebūt ne tiem "biezākajiem" auto. Secinājums- cenai nav nozīmes...
 • Airita Friševa

  Airita Friševa

  Pelni nedarot neko, kopē automātiski to, ko dara GURU profesionāļi un saņem tik pat lielu peļņu.
  Paralēli vari strādāt savu darbu vai jebko, ko dari ikdienā. :)
  Vairāk info takeprofiteasy[punkts]com (angļu valodā).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!