Sūdzību dēlis: Nepatīkams Latvijas neatkarības atjaunošanas dienas “pārsteigums”!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

117 komentāri
Nepatīkams Latvijas neatkarības atjaunošanas dienas “pārsteigums”!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Veikalā piedzīvoju patiešām negaidītu Latvijas neatkarības atjaunošanas dienas pārsteigumu!”

“Strādāju un dzīvoju Norvēģijā, bet 4. maiju mājās atzīmēju godam. Šodien klāju balto galdautu un devos uz veikalu, kur man acu priekšā pavērās skats ar lieliem, nostalģiju uzvandošiem burtiem – ‘’Baltais’’ un, protams, atbilstošu firmas simboliku. Biezpiena sieriņi! Urrā! Vietējā veikalā! Kas par laimi! Ar sajūsmu vēru vaļā veikala saldētavu, bet sajūsmu nomainīja sajūta, ko vislabāk var aprakstīt kā dunča dūrienu sirdī.

Šo patiešām mazo biezpiena sieriņu rotāja lepns uzraksts, tulkoju no norvēģu valodas, ‘’Austrumeiropas delikateses’’ un ilustrācija – matrjoškas lelle ar balti zili sarkano Krievijas karogu. Ražots Latvijā, iepakots ’’Baltais’’ kastē, pēc BAZA Nordic AS pasūtījuma. Ļoti vēlētos uzzināt, kurš ir atbildīgs par mārketingu šim produktam. Man, divdesmitdivgadīgai jaunietei, nolaidās rokas. Biezpiena sieriņi palika veikala saldētavā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Zane no Oslo.