Sūdzību dēlis: Nepatīkams atradums olā

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Nepatīkams atradums olā

“Šodien nopirku olas “Mego Max” veikalā Daugavpilī, Rīgas ielā 9!” “Bez Tabu” raksta Armands.

“Vai kāds var izskaidrot, kas tas ir?” viņš vaicā.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Tante no laukiem
  +5 +5 0

  Tante no laukiem

  Tā dīvainākā lieta ir tāda, ka tās fabrikas vistas nemaz netiek pie gaiļa klāt, kas varētu to olu apliecināt... Tā, ka drīzāk kāda vistas kaite. Pluss vēl, visas fabrikas olas laiž caur lampām, un dīvainākās, ar pleķiem iekšā tiek izņemtas automātiski ārā. Šitā ir kkāda dubultlaža!
 • Kauns
 • Maija
  0 0 0

  Maija

  Dabas kļūda vai apslimusi vista, fermas barā to var ātri nepamanīt. Veikalā neviens pie šada notikuma nav vainīgs. Jā, fermā olas nav caurskatītas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl