Sūdzību dēlis: Nepatīkami ieraudzīt šādas gaļas krāsu atšķirības!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kreisās puses gaļa neatbilst normai. Nepatīkami ieraudzīt šādas gaļas krāsu atšķirības!”

Nepatīkami ieraudzīt šādas gaļas krāsu atšķirības!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Šī nav pirmā reize, kad novēroju sliktas kvalitātes produktus,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Luīze.

28 komentāri

28 komentāri

 • Anita Knāķe

  Anita Knāķe

  ...kad gaļu speciāli krāso SARKANU-nepatīk, kad nekrāso-atkal NEPATĪK!!! :D :D :D
 • Bruh

  Bruh

  Atrod gaļu, kas jau gandrīz ir garām izlietošanas termiņam, paņem citu, kas nav tik tuvu, un pinkšķ. Es vēlos redzēt par ko tālāk raudās, ka veikalā pirkts ābols pēc nedēļas sācis pūt? Vai, ka maize kas stāv nedēļu pēc termiņa pelē?
 • Zane Kruminliepa

  Zane Kruminliepa

  Vot nesaprotu šitos kašķu buntes... Nu ja esi veikalā un ieraugi piemēram šādu gaļu, nu pieej pie veikala darbinieka un atdod viņiem... Vai arī tagad ir stilīgi visu sociālajos tīklos likt 😣😣😣😣
  • Oskars Masāns

   Oskars Masāns

   Zane Kruminliepa Pareizi,es arī ja kautko ieraugu ne to ko vajag,tad dodos pie veikala darbinieka.Bet nevis kautko fotogrāfēju un lieku soc.tīklos.Laikiem tiem cilvēkiem ir uzmanības trūkums.
 • @Maris_Eglitis
 • Agnese Grīsle
 • Emilija ExSaukuma
  • Arnita Zadvinska
  • Emilija ExSaukuma

   Emilija ExSaukuma

   Arnita Zadvinska nu,vienas jaunputnu titarienes,,otras titara papuča
  • Jānis Keišs

   Jānis Keišs

   Ir arī lopi kurus audzē slēgtās telpās,un ir kuri ganās pa pagalmu,turklāt daudz ir atkarīgs no barības! Turīgiem lopu audzētājiem piemēram sivēni ēd rosolu,bet vienkāršajiem,plikus kartupeļus😉
 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Tāpat atļaušos pieminēt, ka ar saglabātu čeku tu vari atgriezties veikalā, ja produkta kvalitāte tevi neapmierina un, ja darbinieks apstiprina tavas aizdomas (piem., prece nestrādā, ir bojāta vai gaļa smird), tad piedāvās iespēju samainīt preci vai atgriezt naudu.
 • Lili Kaķis

  Lili Kaķis

  Gaļas krāsas maiņu ietekmē ļoti daudzi faktori. Tītars, piemēram lampu gaismā vienmēr paliek pelēks, ja ir iepakots aizsargatmosfērā. Turpretī sveramā maltā tītara gaļa vitrīnā vienmēr būs smuki rozīga(tikai no augšpuses) gaļas krāsa (krāsas trūkums) nenorāda uz produkta svaigumu. Šajā gadījumā pelēkā maltā gaļa ir dabūjusi vairāk aizsargatmosfēras savā kastītē. Es pat teiktu, ka tas ir labi, vienīgi ne tik skaisti.
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Ir taču opcija nepirkt to gaļu, kuras krāsa nepatīk. 🤦‍♀️
  Normāli cilvēki gan par šādām lietām informētu veikala vadību, lai, nepieciešamības gadījumā, var partiju izņemt no tirdzniecības, nevis fočē un sūta uz BezTabu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
  • Elīna Keiva

   Elīna Keiva

   Arnita Zadvinska Es Holandē pārtikas veikalā ieraudzīju iepuvušu ābolu. Teicu draugam, noteikti kāds latvijā nofočētu un fb ieliktu 😂 Es vienkārši personalam pateicu par iepuvušo ābolu un iepirkos tālāk .
  • Bronislava Kuznecova

   Bronislava Kuznecova

   Man veikalā saplīsa ola ,trāpījās veca!Trakākais aplĕju kleitu 😂!Pigāju pie darbinieka un pačukstēju ausī ,lai novāc to kasti ! Nedevu iespēju stukačiem apēst saldo 😂
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Nomierinieties tak... Kas, jūs hameleona gaļu nekas neesat redzējuši veikalos?
  Tad jums zirgi liellopu maltajā gaļā, tad jūraszirdziņi - iekšā suši, tad kaķis ķīniešu restorānā, tad žurka kebabos.
  Nu nekad nav apmierināti! 😮😉

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!