Sūdzību dēlis: Nejēdzība! Konfektes iztecējušas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nejēdzība! “Prozit” konfektes iztecējušas, lai gan derīguma termiņš ir līdz 3. februārim!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta pircējs.

Nejēdzība! Konfektes iztecējušas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
32 komentāri

32 komentāri

 • Tiga

  Tiga

  Nevajag apkārtējos mēģināt apmānīt, sejā rakstīts kas tu esi ja prozitus pērc - pa tiem 6€ var nopirkt labu 0.5l vai arī odekolonos 2l šmigas
 • ORKLAI

  ORKLAI

  Laimas - ORKLAS konfektes vairs negaršo kā agrāk kad Laima pati ražoja šokolādi no pupiņām tagad vair nepērku jo to garša atgādina PLASTALĪNU ☹
  • Pēter Svilis

   Pēter Svilis

   Nopirku DEPIŅĀ pankūkas ar gaļu - satītas uz ķepļep gaļas pildījums labi ja tējkarote vienā galā satūķēts pārējais negaršīga pankūka, laikam milti un ūdens tikai.
   Skatos uz iepakojuma, kas tad ražo briesmīgo produktu -izrādās tā pati kompānija ORKLA kas Laimas konfektes no plastalīna štancē.
 • Tava mamma

  Tava mamma

  Ak dieniņ, ko Tu liels cilvēks vari šitā pisties?! Aizej uz to veikalu parādi pārdevējai un viņa apmainīs un beigto preci norakstīs. Nu bļe, idiotisms. Nav par ko sūdzēties.
 • Kristaps Kalve
 • Jurijs Jurijs

  Jurijs Jurijs

  Anglijā 2.09£ un Latvijā 6.29€ 👍🏻👍🏻👍🏻
  • Iveta Zisberga
  • Jurijs Jurijs

   Jurijs Jurijs

   Ну так я и покупаю в Англии уже 9 лет как))

   это я к тому, что Латвийский производитель, а на местном рынке и местным людям продаёт в три цены, в Англию то ещё и привезти нужно и наценку поставить в магазине и всё равно дешевле, чем в Латвии.. это печально.
 • Ilze Savicka
 • Raitis Kurpnieks
 • Raimonds Reiziņs

  Raimonds Reiziņs

  Īsts sūdzību dēlus ko izsekot un atklāt sabiedrībai.🤣🤣🤣
 • Ernests Oskars
 • Mikus Rūznieks

  Mikus Rūznieks

  Santa Dūrīte Rūdolfs Petrovskis Maira Maima wtf #covidafēra

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!