Sūdzību dēlis: Neieliku margrīnu ledusskapī – skats no rīta pārsteidza!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Naktī neieliku ledusskapī margarīnu “Baira”. No rīta gribēju smērēt maizītes, bet tur puse ar ūdeni!”

Neieliku margrīnu ledusskapī – skats no rīta pārsteidza!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kas tad tur sastāvā ir – ūdens vien, lai svars būtu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Krista.

82 komentāri

82 komentāri

 • Malvīne Briede
 • Elita Asarìte

  Elita Asarìte

  Ùdens daudz? Tas jau ta tàds sìkums. Pastàvèja Spilvas tomatu merce (drupaćiñas)pat ledysskapì kadas tris dienas. Gribèju izskalot...un tad aizràvas elpa...ìstàkais acetons..
 • Alda Perševica

  Alda Perševica

  MUMS JAU PAT SVIESTS IR TADS KADS IR KUR NU MARGARINS KADREIZ BIJA
 • Rihards Lety

  Rihards Lety

  Nē nu Krista tu gan dod... Pus bondzeli izļaksāji un tik tad saprati kas par mēslu? A tas ka cena 0.49eur un sastāva visa veida tauki nelasīji?😂😂😂😂
 • Mani Sauc Agnese
 • Laura Uldriķe

  Laura Uldriķe

  Tad mīļie netaupat un nopērkat kārtjgu sviestu. Nesaprotu tos margarīna ēdājus, un brīnas par tā kvalitāti😂 tie pārsvarā ir augu tauku maisījumi.
 • Marija Stepe

  Marija Stepe

  Nesaprotu kāpēc jāpērk margarīns! Ja nevar atļauties sviestu tad labāk pliku maizi nekā to neizkausējamo dranķi - es vienreiz pamēģināju - margarīns nešķīst pat vārošā ūdenī,kur nu vēl cilvēka miesā. Pietiekami daudz sevi tāpat indējam, lai šim varētu ar līkumu apiet.
 • Ieva Eglīte

  Ieva Eglīte

  tak aprakstā raksīts - Tauku maisījuma pasta 20%. Ūdens, augu eļļas (rapšu, palmu, kokosriekstu), emulgatori (taukskābju mono- un diglicerīdi, poliglicerīna poliricinolāts), sāls, konservants kālija sorbāts, skābuma regulētājs citronskābe, aromatizētāji, antioksidants kalcija dinātrija EDTA, krāsviela karotīni, vitamīns A, vitamīns D.
 • Sandra Skotele

  Sandra Skotele

  Margarīns ir transtaukskabe,kas rodas hidroganizējot eļļu ,tas ir ļoti kaitīgs,bet tas tā katrs ēd ko grib.
 • Gunta Pileniece

  Gunta Pileniece

  Vajag ēst normālu sviestu no Latvijas lauku govs piena,tad nebūs tādu brīnumu.
  • Ralfs Miķelsons
  • Gunta Pileniece

   Gunta Pileniece

   Ralfs Miķelsons jā jā kaķis kurš ēd veselīgi un dzīvo laukos.😀

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!