Sūdzību dēlis: Nav skaidra produkta izcelsme!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nav skaidra produkta izcelsme – uz lielās cenu zīmes ir norādīta Krievija, bet uz uzlīmes –  Ukraina.”

Nav skaidra produkta izcelsme!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kā tad ir? Jau pirms gada bija šāda informācija šeit,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Lauma.

6 komentāri

6 komentāri

 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  Izcelsmes valsts tai uz;ime ludzu !!!!!!!!!!! un vai ta ir partikas pleve? Un vai arbuzins ir laistits ar tiru normalu udeni? Vnk SUPER SUDZIBA!
 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Latvijā 90% izcelsme ir melota vai slēpta.
  • Edijs Aboltins

   Edijs Aboltins

   Enrigue Enrigue Duglass kā jūs aprēķinājāt šādus procentus?
  • Mārtiņš Šneiders

   Mārtiņš Šneiders

   Edijs Aboltins A viņš tirgū no tantiņām dzirdēja.😂
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Tas ir no Doņeckas...
  Sanāk - gan Krievija, gan Ukraina.
  Atkarībā, kā uz to skatās.
  Viss vienkārši.
  Uz jautājumu atbildēts.
  Varat jau dzēst ārā sūdzību. ✌😉
 • Cālis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!