Sūdzību dēlis: Mūsu biezpiena sieriņi bieži ir saspiesti, bet kaimiņu produkcija vienmēr perfekti izskatās!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Regulāri pērku biezpiena sieriņus – gan mūsu vietējo ražojumu “Kārums”, gan kaimiņu “Anele” vai “Magija” un aizdomājos par sieriņa vizuālo izskatu.”

Mūsu biezpiena sieriņi bieži ir saspiesti, bet kaimiņu produkcija vienmēr perfekti izskatās!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mūsu sieriņi bieži ir saspiesti, glazūra sedz daļēji, bet kaimiņu produkcija vienmēr perfekti izskatās un arī šokolāde ir biezākā slānī nekā mūsu sieriņiem,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sandra.

73 komentāri

73 komentāri

 • Liga Liepina

  Liga Liepina

  Vai kāds pamanijis ,ka biezpiena sieriņu sastāvā ir kļuvis mazāk biezpiena , šokolādes un svars?
 • Sanita Morganite

  Sanita Morganite

  Samanta Jansone omg, nē...ja Tev prasa kāpēc nebiji darbā, saki, ka sieriņi saspiedušies un tā ir reāla problēma, kuru var risināt tikai ar 10 gadu atvaļinājunu un litru 'tomātu sulas'. 😀
 • Anija Hortmane

  Anija Hortmane

  Vai arī cilvēki, kuri ir veikala, pārbauda vai ir izkusis vai nav izkusis sieriņš un samīca netīšām to?!
 • Madara Ozoliņa

  Madara Ozoliņa

  Atgādina to beztabu stāstu par striķiem gaļā 😂😂
 • Baiba Pūpola
 • Samanta Dženeta Millere

  Samanta Dženeta Millere

  Kaspars Krakops 😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂 es nevaru beigt smieties..🤣
 • Loreta Jurkeviča
  • Laura Skuja

   Laura Skuja

   Loreta Jurkeviča smieklīgie cilvēki 😂 tur tak acīmredzami, ka cita veida šokolāde virsū un savādāks ražošanas process😂 nu tik tiešām citu problēmu pasaulē nav 😂😂😂
 • Līga Kārkliņa
  • Zane Queen

   Zane Queen

   Līga Kārkliņa nu bet ja nepačīkstēs, tad nebūs īsts Latvijas iedzīvotājs 😂
 • Iveta Akšele
 • Baiba Romanovska

  Baiba Romanovska

  vajag arī to kaimiņa sieriņu pagriezt ar dibenu uz augšu....arī pavērsies ne tas labākais skats. 😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!