Sūdzību dēlis: “Mols” Čili picērijas netīrie trauki un attieksme! Nevienam neieteiktu pavadīt laiku šajā konkrētajā ēstuvē

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

31 komentārs
“Mols” Čili picērijas netīrie trauki un attieksme! Nevienam neieteiktu pavadīt laiku šajā konkrētajā ēstuvē

“Labdien! 15.09.2017. ap plkst. 16.00 kopā ar brāli ierados picērijā T/c Mols – Krasta ielā 46. Esmu grūtniece 9. mēnesī un neuzskatu, ka esmu pelnījusi tādu attieksmi. Principā uzskatu, ka neviens klients nav pelnījis šādu attieksmi! Vēlētos aprakstīt piedzīvoto.

Ierodoties picērijā, dīkstāvē nīkuļojošie viesmīļi izliekas neredzam, ienākot mani un manu brāli. Paši cenšoties netraucēt citus apmeklētājus, meklējām, kur varētu apsēsties – atradām, bet (!!!) tur uz galda joprojām stāvēja mērces; divas ēdienkartes un nenovāktas drupačas. Uz labu turpmāko sadarbību cerot – palikām.

Viesmīle nesasveicinoties liek noprast, ka neesam vēlami, bet atnes vēl divas ēdienkartes jau papildus iepriekšējām, bet, neko sliktu nevēlēdamies, pieņēmām tās un izvēlējāmies, ko baudīsim vakariņās.

Varu uzteikt picērijas ātro pasūtījumu izpildīšanu, bet ne to, kādus galda piederumus pasniedz.

Mums atnesa piederumus, kuros bija netīra karote, uz tās bija ūdens nosēdumi (atvainojos, bet to nebiju iedomājusies nofotografēt). Necentos kā izrādīties vai pasliktināt viesmīles dienu, bet aiznesu pīto kastīti ar dakšām, karotēm un nažiem, jo vēlējos ēst ar tīriem galda piederumiem.

Manis atnesto kastīti pieņēma cita viesmīle, bet, neuzdodot jautājumus par to, kādēļ vispār esmu pienākusi, to man izņēma no rokām un uzmeta uz letes.

Negaidot mājienus, vai kādus paskaidrojumus, sapratu, ka jādodas atpakaļ pie sava galdiņa. Atnesa pārtiku. Vizuāli viss bija kārtībā, bet (!!!) uz mana šķīvja bija gan pirkstu nospiedumi, gan jau iepriekš minētās ūdens nogulsnes. Kā to var pieļaut?

Nevienā brīdī neviens pat neiedomājās piedāvāt kaut ko vēl vai apjautāties, vai mūs viss apmierina.

Paldies, es paēdu, brālis gan nebija sajūsmā, bet pēc visa iepriekš piedzīvotā joprojām brīnos, ka nebaidījāmies ēst! Personāls vizuāli ir nelaimīgs, noteikti nevienam neieteiktu pavadīt laiku šajā konkrētajā ēstuvē.”

Iesūtīja: Rebeka

Foto