Sūdzību dēlis: “Mego” daudzām precēm beidzies derīguma termiņš! 10 minūšu laikā atradu trīs produktus

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

22 komentāri
“Mego” daudzām precēm beidzies derīguma termiņš! 10 minūšu laikā atradu trīs produktus

“Sveiki! Rīgā, Sahorova ielā 2, veikalā “Mego” tirgo visu laiku un daudz preces, kurām ir beidzies derīguma termiņš.

Kaķu barībai termiņš beidzies jau 20.04.17. Tas pats ir ar “Big lanc”. 10 minūšu laikā atradu 3 produktus, kuriem beidzies derīguma termiņš.

Tā arī siera nūjiņām bija beidzies jau divas nedēļas termiņš!”

Iesūtīja: Vikija

Video

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Zane
 • Ieva Ieva Ieviņa
  +1 +1 0

  Ieva Ieva Ieviņa

  interesanti,kas tai Mego ir no bomžiem un kas piemēram Rimī ,Maxsi ir tāds kas nav Mego?:))))))
 • Daina Caune
  +1 +1 0

  Daina Caune

  Un tad ir arī citos veikalos,nevis tikai Mego 😐 tāpēc termiņi jāskatās, kā es to daru 😉

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl