Sūdzību dēlis: “Maxima”, sekojiet, lūdzu, produktu kvalitātei, ko ražojat! Salāti bija neēdami

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
“Maxima”, sekojiet, lūdzu, produktu kvalitātei, ko ražojat! Salāti bija neēdami

“Labdien! Veikalā “MAXIMA” Dobelē, Zaļajā ielā 19, iegādājos pikantos vistas salātus. Tie bija neēdami.

No vistas tur nebija ne kripatiņas. Samestas cietas, nesakožamas desu atgriezumu ādas, veseli šampinjoni un gurķu šķēles. Šos nevar saukt par salātiem, tie ir ATKRITUMI. Sekojiet, lūdzu, produktu kvalitātei, ko ražojat!”

Iesūtīja: Inita

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Arnis Vilemsons
 • Regina Vitolina
  +4 +2 -2

  Regina Vitolina

  Maksimu neinteresē Zolitūdē bojāgājušie un viņu tuvinieki, kāpēc lai interesētu kaut kādi salāti!
 • Evita Stalbe
  +7 +2 -5

  Evita Stalbe

  Nerunajiet muļķības par salatu skalosanu. Es zinu kas tur notiek. Sis sudzibu delis ir parverties par murgu. Par un ap ēdienu bet nopiwtnam lietam neviens nepievērš uzmanību.
  Jums ir pieradijumi par salatu skalosanu tad publicejiet video un tad ari runajiet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl