Sūdzību dēlis: Mārketinga triks nevērīgiem pircējiem? Akcijas cena ar sākotnēju cenu ir vienāda!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepērkoties T/C “Spice” veikalā “Rimi”, pamanīju interesantu situāciju attiecībā uz cenu zīmēm pie zivju un citu jūras produktu saldētavas.”

Mārketinga triks nevērīgiem pircējiem? Akcijas cena ar sākotnēju cenu ir vienāda!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vienām no garnelēm bija “akcijas cena”. Dzeltenā cena bija uzlikta virsū sākotnējai, ne akcijas cenai. Pabīdot akcijas cenu nost, konstatēju, ka abās cenās norādītā summa ir vienāda.

Saprotu, ka šis ir mārketinga triks nevērīgiem pircējiem, bet vai tas ir godprātīgi pret pircēju?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Elizabete.

38 komentāri

38 komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!