Sūdzību dēlis: Mārketinga triks nevērīgiem pircējiem? Akcijas cena ar sākotnēju cenu ir vienāda!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepērkoties T/C “Spice” veikalā “Rimi”, pamanīju interesantu situāciju attiecībā uz cenu zīmēm pie zivju un citu jūras produktu saldētavas.”

Mārketinga triks nevērīgiem pircējiem? Akcijas cena ar sākotnēju cenu ir vienāda!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vienām no garnelēm bija “akcijas cena”. Dzeltenā cena bija uzlikta virsū sākotnējai, ne akcijas cenai. Pabīdot akcijas cenu nost, konstatēju, ka abās cenās norādītā summa ir vienāda.

Saprotu, ka šis ir mārketinga triks nevērīgiem pircējiem, bet vai tas ir godprātīgi pret pircēju?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Elizabete.

38 komentāri

38 komentāri

 • Samanta Balcere
 • Inese Kanenberga

  Inese Kanenberga

  Atkārtošu, ko citi saka - tā NAV akcijas cenu zīme. 🤦‍♀️
  • Inese Kanenberga

   Inese Kanenberga

   Reinis Ločmelis, viedoklis skaitās tikai tas, kas atšķiras no citu teiktā? 😂
   Un jā, esmu cilvēks ar viedokli. 😂
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Nē nu tiešām, darīt nav ko, kā staigāt pa veikalu un bīdīt cenu zīmes. Jūsu zināšanai tā nav akcijas cena, bet gan norāde - zema cena!!!
 • Kristine Straujaa

  Kristine Straujaa

  Tā nav akcijas zīme,šī ir,lai pievērstu uzmanību produktam...
 • Alvis Siliņš

  Alvis Siliņš

  Tirgotājus būtu smagāk jāsoda par šādam 'akcijām'
 • Dace Tihomirova

  Dace Tihomirova

  Parasti regulārās cenas ir pārsvītrotas ar norādi uz akcijas cenu. Tā nav akcijas prece. Pavērojiet visas A6, A5, A4, A3, cenu zīmes ir dzeltenas.
  #meļikrāpniekiušakovsvainīgs
  • Artūrs Zakss

   Artūrs Zakss

   Dace Tihomirova Tieši tā! Vismaz kāds saprātīgs cilvēks, nevis nedomājot uzreiz sūdzās par visu. 😁
 • Edijs Zaķis
 • @LolitLolita

  @LolitLolita

  Tā nav akcijas cena. Tā vnk ir dzeltena cenu zīme ar norādi par zemu cenu.
 • Ance Šlisere - Vilcāne

  Ance Šlisere - Vilcāne

  Un kads man prieks par visiem siem cilvekiem, kas lieks sis loti svarigas sudzibas.. tapec jau lv ir tada kada vina ir..
  • Lelde Alksne

   Lelde Alksne

   Ance Šlisere - Vilcāne tiem kam nekad nav bijusi dariishana ar darbu veikala, nekad nebuus sajeega ko tas noziimee un ka viss stradaa, tadeelj ari rodas shiis briniskjiigaas suudziibas.
 • Ance Šlisere - Vilcāne

  Ance Šlisere - Vilcāne

  Olalaaa varbut sakuma izprinteja ka parastu cenu pec tam attapas un izprinteja akcijas cenu..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!