Sūdzību dēlis: Mārketinga triks nevērīgiem pircējiem? Akcijas cena ar sākotnēju cenu ir vienāda!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepērkoties T/C “Spice” veikalā “Rimi”, pamanīju interesantu situāciju attiecībā uz cenu zīmēm pie zivju un citu jūras produktu saldētavas.”

Mārketinga triks nevērīgiem pircējiem? Akcijas cena ar sākotnēju cenu ir vienāda!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vienām no garnelēm bija “akcijas cena”. Dzeltenā cena bija uzlikta virsū sākotnējai, ne akcijas cenai. Pabīdot akcijas cenu nost, konstatēju, ka abās cenās norādītā summa ir vienāda.

Saprotu, ka šis ir mārketinga triks nevērīgiem pircējiem, bet vai tas ir godprātīgi pret pircēju?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Elizabete.

38 komentāri

38 komentāri

 • Aira

  Aira

  Kāda problēma? Pircējs taču spējīgs saprast, cik viņš ar mieru maksāt par konkrēto preci, vai ne? Lai cenas zīmē zilas, zaļas vai lillā, akcijas vai neakcijas, prece no tā nekļūst ne labāka, ne sliktāka. Vērtēsim cenas un preces vērtības atbilstību ar veselo saprātu, būs mazāk stresa.
 • Gatis Pakalnins
 • Lauris Senins

  Lauris Senins

  Tas viss ir domāts slimajiem durakiem kas ierauga akciju un paliek slimi
 • Mrr Novikova

  Mrr Novikova

  Nu ko darīt,ja pircēji aunu bars ar redzi -8 un nemāk lasīt.
 • Evita Grinevicka
 • Terēze Onufrijeva

  Terēze Onufrijeva

  Tak tur nekur nav rakstīts, ka tā ir akcija, vienkārši veikals izceļ preci, kurai ir laba cena, vai kādu produktu, kas noteiktā sezonā ir aktuāla.
  Varbūt jāsāk rakstīt sūdzības, par cilvēkiem, kas nelasa par ko sūdzas ?
 • Helga Ara

  Helga Ara

  Nu tur tak rakstīts - ZEMĀKĀ CENA nevis AKCIJA vai ATLAIDE. Ja ir problēmas ar saprašanu, tad nav ko sūdzēties par šo
 • Rita Malvesa

  Rita Malvesa

  Dažkārt Drogas pierakstu cenas savām precēm ko vēlos iegādāties un eju kad ir 50%atlaide.Gadās visādi citur ir citur nav.
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Kur gan tagad vairs atradīsim GODĪGUMU 😲 tas sen izmiris....
 • Kristiāna Punte

  Kristiāna Punte

  Tā nav akcijas cenu zīme!Ja būtu akcijas cenu zīme,tad būtu pārsvītrota regulārā cena... 👌 Šī cenu zīme pievērš tikai uzmanību,ka lūk šeit it zema cena šim produktam!

  Autoram 🤦‍♀️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!