Sūdzību dēlis: Mans mērs ir pilns! Pusdienās no “Daily” ēdienā bija tarakāns!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mans mērs ir pilns! Jau vairākus gadus ēdināšanas uzņēmums “Daily” gādā skolēniem pusdienas. Jau pašos pirmsākumos gan skolēni, gan skolotāji ir izteikuši pretenzijas par piedāvāto ēdienu. Skolas vadība neko nav darījusi mūsu, skolēnu, labā!”

Mans mērs ir pilns! Pusdienās no “Daily” ēdienā bija tarakāns!
PIXABAY.COM

“Makaroni vienmēr ir sakaltuši vai pārvārīti, kartupeļi ir cieti, nav ēdami. Šogad visiem ir brīvpusdienas, ieskaitot 12.klases, tādēļ ēdnīca vairs nepiedāvā izvēles pusdienas, par kurām ir jāmaksā dārgāk. Tagad ir tikai kompleksās pusdienas, kas maksā 1,42 eiro.

Saprotams, ka par šādu cenu nevar vēlēties restorāna pusdienas, taču tas neattaisno to, cik briesmīgu ēdienu mums katru dienu pasniedz! Īpaši, ņemot vērā, ka pusdienas apmaksā Rīgas dome. Vairākas reizes manā ēdienā ir bijuši mati un dažādi apģērbu vai putekļu kunkuļi, ēdiens netiek taisīts un pasniegts ar cimdiem. Šoreiz ēdienā bija tarakāns.

Šis uzņēmums apkalpo arī citas skolas, nedomāju, ka pie mums šis ir vienīgais gadījums, kad skolas vadība kaut ko noklusē. Bērniem un viņu vecākiem ir jāzina, ko viņiem dod ēst skolā,” uzskata skolniece Paula.

Paula vēstulei pievienojusi arī video materiālu, kurā redzams, ka maltītē atrodas, viņasprāt, tarakāns.

404 | SKATIES
Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!

Pirmdiena, 11. novembris

Kaija, Kornēlija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Diena ir saistīta ar tavu spēju intelektuāli atvērties cilvēkiem, dibinot ilglaicīgas attiecības balstītas kopīgās interesēs. Īpaši profesionālas. Naudas jautājumi veiksmīgi atrisināsies, ja atzīsi problēmas un necentīsies slēpt reālo situāciju.

Horoskops vērsim

Iespējamas situācijas, kurās sajutīsies nedaudz nokaunināts vai aizvainots. Tas labi un liecina par to, ka viss cilvēcīgais tevī ir dzīvs. Šodien cilvēki novērtēs tavu atklāto un tiešo valodu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev jāspēj uztver, saskatīt, bet būtiskākais saprast cilvēku ķermeņu valoda. Vairumā gadījumu tev izdosies lieliski. Reaģēšanas un lēmumu pieņemšanas ātrums būs tavi sabiedrotie.

Horoskops vēzim

Nefokusējies uz materiālam lietām, šodien svarīgi emocionālie un ētiskie dzīves aspekti. Necīnies par taisnību kādā jautājumā par katru cenu, sanervozēsies, sakreņķēsies, nakts mieru iztraucēsi.

Horoskops lauvai

Romantisko attiecību aspekti ar iespējamajiem pavērsieniem tajās, dēļ emocionālās atvērtības, šūpos tevi no vienas galējības otrā. Tikmēr tikšanās ar draugiem būs sirsnīgas un iedvesmojošas.

Horoskops jaunavai

Nonāksi aci pret aci ar faktu vai situāciju, kuru līdz šim vieglprātīgi ignorēji. Ja spēsi atklāti uzlūkot notiekošo, apzināsies un atzīsi savas kļūdas, tad izeju atradīsi. Pat vairākas.

Horoskops svariem

Senās attiecības – maģiskas, neatvairāmas, atkal tevi var ievilkt, pat pret tavu gribu. Demonstrē gribu un kontrolē savas jūtas. Vari atļauties brīvdomību un brīvības mīlestību.

Horoskops skorpionam

Šodien spēsi ātri un atjautīgi pielāgoties situācijām. Pat ja nāksies iekulties kādā bedrē, mazliet saslapināsi kājas un tad viegli atradīsi pareizāko izeju, pa kuru atgriezties drošībā.

Horoskops strēlniekam

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien komforts tavā mājā būs atkarīgs no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

Horoskops mežāzim

Galīgos lēmumus nepieņem un visas garumzīmes atvadu vēstulē arī necenties salikt. Cik nu tavos spēkos, izmanto sev ne pārāk raksturīgo diplomātijas mākslu. Nenoniecini otra viedokli, bet novērtē atklātību.

Horoskops ūdensvīram

Drošība pirmajā vietā - tā ir šīs dienas dominante. Ja kāds no taviem līdzcilvēkiem ir noslēdzies un nelaiž tevi klāt, esi apķērīgs un meklē spraudziņas pa kurām piekļūt viņa sirdij vai prātam, vai abiem.

Horoskops zivīm

Savas baudas turi grožos. Bet daba liks maņām bangot, tāpēc padomā par visiem drošības pasākumiem šajā kontekstā. Savus pretiniekus vari pārvērst par saviem draugiem. Pārliecināšanas prasmēs būsi līmenī.

Lapa nav atrasta.

Kāds teiciens vēsta, ka: "Koks atstāj celmu, akmens vietu, bet cilvēks - atmiņas." Savukārt internets atstāj kodu 404 un bezpalīdzīgu tekstu "Lapa nav atrasta", jo lapa, ko mēģini atvērt, tiešām ir zudusi.

Iesakām doties uz sākumlapu (cerams, vismaz tā vēl eksistē).

Gribu tikt atpakaļ
404
46 komentāri

46 komentāri

 • Diāna Kupča
 • Laura Muizniece
 • Linda Kalniņa

  Linda Kalniņa

  Ak..jēziņ...vai tiešām par to nevar informēt ēstuves vadību? Ja nereaģē, tad PVD...
 • Samanta Zavrida
  • Eva Zinare

   Eva Zinare

   Samanta Zavrida par vienu mazāk, mūsu kopīgo pusdienošanas vietu. ??
  • Samanta Zavrida
   • Ne jau

    Ne jau

    Daily restorānu ķēde ir vainīga, bet gan skola. Īstā Daily tarakānu nav, bet skolās gan rāpo, nu kāds arī ierāpoja ēdnīcā un iekrita ēdienā. Skolas, nevis Daily atbildība. Domāju, ka ēdiens Daily kafejnīcās ir drošs un tur viss ir līmenī.
 • Elīna Keršteine

  Elīna Keršteine

  Sabīne Gailīte Anete Līva Punāne labi, ka atradās mikrene?
 • Diāna Mihailidu
 • Santa Upīte
 • Iluta Jakubovska

  Iluta Jakubovska

  Mani arvien vairāk biedē skolnieku pusdienas. Kad es mācījos, mums bija gardas pusdienas.
 • Olga Rogova
 • Liene Zirne

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!