Sūdzību dēlis: Mans mērs ir pilns! Oficiante smējās un teica, ka man ar uztveri ir problēmas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mans mērs ir pilns, un es tajā vēlos padalīties…”

Mans mērs ir pilns! Oficiante smējās un teica, ka man ar uztveri ir problēmas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bijām ar dēlu Rīgā pie ārsta un pēc tam nolēmām paēst pusdienas Čili picā. Pasūtījām katrs pa vistas filejai. Tā mums izskatījās šādi….

Jautājums jums – vai tā ir jēla vai nav? Visskumjākais bija tas, ka tad, kad es to aiznesu un parādīju oficiantei, viņa man smējās sejā, teica, ka tā ir labi izcepta un ka man nav kārtībā ar uztveri… Vai šādi rīkojas godprātīgs ēdinātājs?” vaicā Dzintra.

52 komentāri

52 komentāri

 • Anne
 • Marta Irmeja
 • Ar dēlu nākuši
 • Ivars Sostaks

  Ivars Sostaks

  Patiesiba es nesaprotu dazreiz sudzibu dela jegu, jo te nav neviens attels, kas vispar liecina par konkreto uznemumu. Tik pat labi, ka es sava brivdiena rakstu so komentaru, varu sedet un safotografet visadas kaut vai pastaisitas nejedzibas.... un kadu vainot. Es saja gadijuma neaizstavu ne vienu ne otru, bet cilveki, ja sudzaties tad kaut ka konkretak.
 • Andris Plivna
 • Ņergām

  Ņergām

  Jums vajaga padzīvot kādu gadu kara zonā, tad krupju acis būs delijatese. A tagad par visu čīkstiet un ņaudiem. Tizli jūs esiet. Lo§i.
 • Kristīne Saleniece
 • Ināra Vičmane
 • Dagnija Błędowska

  Dagnija Błędowska

  Ja taa ir tira vista, tad Izskatas jēla nau izcepta lidz galam.. Bet tur izkatas ka ieksa ir skinkis, vai taa ir tikai taa vista?
  • Agnese Marija

   Agnese Marija

   Dagnija Błędowska Jums ir pilnīga taisnība vista ir pildīta ar šķiņķi.
 • Artis.

  Artis.

  Ir ēstuves kurās nav ko darīt. Picērijās, hesdurgeros un visās ēstuvēs ar svešzemju nosaukumiem. Ēdt normālā ēdnīcā. Paši sūdu ēstuvēs ejat, un tad brīnaties ka jūs baro pussprāgušu un jēlu gaļu. Picērijās vispār nebarotu pat savu suni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!