Sūdzību dēlis: Mani šokē vecāki, kuri ļauj bērniem stāvēt iepirkumu ratiņos!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mani šokē to vecāku bezatbildība vai arī pareizāk – stulbums, kuri saviem bērniņiem ļauj stāvēt iepirkumu ratiņos ar kājiņām!”

Mani šokē vecāki, kuri ļauj bērniem stāvēt iepirkumu ratiņos!
PIXABAY

“Bērniņš pirms tam visticamāk ir izskaraidījies pa mūsu netīrajām (nosļaudītajām, izbradātām suņu kakām u.t.t) ielām, varbūt pirms iepirkšanās ievests arī sabiedriskajā tualetē un tagad ar visu “bagātīgo buķeti” pie apaviem viņš stāv iepirkuma ratiņos, kur liekam produktus, kurus pēc tam mājās liekam uz virtuves galda vai darba virsmas… un mēs te kaut ko pļāpājam par roku mazgāšanu un roku dezinficēšanu…
Bez Tabu skatītāja Dagnija.

327 komentāri

327 komentāri

 • Marta Pujāte

  Marta Pujāte

  Preču iepakojumus neēdu, tad man gluži vienalga, vai kāds pirms tam tur ir ratos stāvējis iekšā vai nav.
 • Ramona Kravceva

  Ramona Kravceva

  Lai bērnam apavi būtu tīrīgāki, tad aiz suņiem kakas jāsavāc, nav ko spļaudīties uz visām pusēm, sabiedriskajās wc vajag podos nokārtoties nevis uz grīdas... Mūsu apkārtnes tīrība atkarīga no mums pašiem, ja nemākam saudzēt un būt kārtīgi, tad bērna apavus nevainojam.. 👍 😊 Un mana mazā meita arī bijusi ir ratos, nekā nosodāma tur nav.. 🤦‍♀️ 😊 Bērni ir visur un būs visur.. 🙂👶
  • Ramona Kravceva

   Ramona Kravceva

   Labāk apspriežam tematu par to, ka suņus liek ratos, kuri var nokārtoties turpat pie produktiem 😷
 • Andrejs Kumačovs

  Andrejs Kumačovs

  Mums taču visi vecāki ir pārgudri un labāk zina kā. Man piemēram poh, lai viņu bērni kaut vai galvu nolauž krītot ārā no tiem ratiem. Pilnīgi vienalga. Kad redze kaut ko tādu vienkārši aizgriežos, negribu sabojāt savu dienu ar tādu skatu, kad sīkais izkritīs no ratiem uz salauzīs kaut ko.
 • Ramona Keizare

  Ramona Keizare

  Rati veikalos neizskatās labāki kā bērna apavi!un ieejot veikalā bērnam acis iet pa riņķi jo tik daudz kārdinājuma...ja palaidis mazo lai pats iet tad pārdevēji plauktus kārtos bez apstājas🤦‍♂️
 • Kristīne Priede
 • Guna Altijd

  Guna Altijd

  Pie mums bija jāliek bērns iepirkumu ratos, kad gājām iepirkties. Sakarā ar vīrusu, bērni nedrīkstēja staigāt pa veikalu. Tagad jau ir mazāk ierobežojumu.
 • Daina Stavro

  Daina Stavro

  Arprac nu tad parunasim ari par tiem cilvekiem kas liek iepirkumu ratos sunus vot tas ir normali?????
 • Lilija Livina

  Lilija Livina

  Dāmas, beidzam cepties par mazsvarīgām lietām. Tas ka es jaunībā veikalā gāju ar bērniem un iepirkuma masiem nenozīmē,ka maniem bērniem jāstaigā tāpat. Uzskatu,ka bērniem lidz 3 _ 4 gadu vecumam būtu pieļaujams atrasties veikala ratos. Pa lielam visi šie bērni pie veikaliem tiek vesti automašīnās. Un kundzes manos gados un vecākas,jūs tiešām ar ne visai tīrām rokāu un nagiem spaidāt maizi,augļus un grābsaties pa plauktiem. Vēršos pie kundzes,kas caur apğērbu redz piekakātu pamperu_ varbūt varat paredzēt Latvijas nākotni,vai kādas globālas problēmas? Tas būtu lietderīgāk
 • Dmitrijs Stepanovs

  Dmitrijs Stepanovs

  Izskatās ka šai kundzei nava bērnu, un viņai to nesaprast. Nav pat jēgas diskutēt ar tādiem
 • Agnese Spetere

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!