Sūdzību dēlis: Mani šokē vecāki, kuri ļauj bērniem stāvēt iepirkumu ratiņos!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

327 komentāri
Mani šokē vecāki, kuri ļauj bērniem stāvēt iepirkumu ratiņos!
PIXABAY

“Mani šokē to vecāku bezatbildība vai arī pareizāk – stulbums, kuri saviem bērniņiem ļauj stāvēt iepirkumu ratiņos ar kājiņām!”

“Bērniņš pirms tam visticamāk ir izskaraidījies pa mūsu netīrajām (nosļaudītajām, izbradātām suņu kakām u.t.t) ielām, varbūt pirms iepirkšanās ievests arī sabiedriskajā tualetē un tagad ar visu “bagātīgo buķeti” pie apaviem viņš stāv iepirkuma ratiņos, kur liekam produktus, kurus pēc tam mājās liekam uz virtuves galda vai darba virsmas… un mēs te kaut ko pļāpājam par roku mazgāšanu un roku dezinficēšanu…
Bez Tabu skatītāja Dagnija.