Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Manam bērnam ļoti garšo biezpiens, bet mani ļoti pārsteidz, kā to pasniedz Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.”

Mani pārsteidz, kā bērnu slimnīcā pasniedz biezpienu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“No sērijas “viss taču tāpat puncī sajauksies “! Man šķiet, ka tas nav normāli!

Vai tad nevar to biezpienu uzlikt uz atsevišķa šķīvja? Vai vismaz uz maizes, bet nevis iemest putrā!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jeļizaveta.

36 komentāri

36 komentāri

 • Liene

  Liene

  Nezinu kā tagad bet 2009.gadā ilgstoši slimajiem bērniem bija ēdiens kā cūkām. Nekādas daudzveidības nebija.
 • Ceks

  Ceks

  Jeļizaveita derētu saprast atšķirību starp slimnīcu un restorānu,
 • Irina Hrabrova

  Irina Hrabrova

  nezinu, kā tagad, ber 3.5 gadus atpakaļ mēs ar dēlu tur bijām, un kad iedod gadu vecam bērnam (bet īstenībā jebkuram bērnam) vienu vienīgu cukurbulciņu vakariņās... nu, piedodiet, bet tas tā kā par traku 😣😲
 • Mara Madaraja

  Mara Madaraja

  Mums bērnībā vārīja šķidro putru (piena putraimu zupu), klāt piebirdināja biezpienu, t.s. kunkuļus.
  "Baro mani, māmuliņa,
  Ar tiem tiem piena kunkuļiem,
  Lai es augu liela, resna
  Puišiem ceļu negriezīs"
  Latv.t.dz.
 • Kristiāna Djačuka

  Kristiāna Djačuka

  Un nevienam nav jāsaka, ka izlutināti cilvēki utt, bet Cmoon cilvēki, kurā laikmetā dzīvojam?
 • Kristiāna Djačuka

  Kristiāna Djačuka

  Pavisam nesen Maijā pavadījām 8.dienas bkus slimnīcā. Es zinu kāds ir ēdiens slimnīcas utt, bet BKUS ēdniekarte vispār pārsteidza. Ļoti, nu ļooooti vienveidīga! Visu laiku viens un tas pats. Gaļas dīvaina mērcīte cauru dienu bija un vēl tur tādi šādi ēdieni. Es jau neko nesaku, nekādu LUX ēdienu negaidīju, bet priekš bērnu slimnīcas ļooooti skumīga ēdienreize. Visas tās dienas gaidīju vismaz kādu pankūku rauga, vai kefīra vienalga, bet tā arī nesagaidīju,jo bija viens un tas pats... 1. Brokastis putra, 2. Pusdienas kartupeļi ar mērcīti gaļas kas visas 8 dienas bija" vakarā maize ar biezpienu, vai biezpiens un tā uz apli. Tā reāli redzēju gaitenī cik daudzi nesa prom pilnus šķīvjus. Es tik tā domāju, vai tiešām nav kautkāda iespēja uztaisīt garšīgu, daudzveidīgu ēdienu? Tā mešana laukā jau arī nav diezko pareizi un vai tas nedod signālu pavāriem/ iestādei, ka kautkas tomēr nav kārtībā? 😮🤔🤔🤔
 • Egita Bleive

  Egita Bleive

  Izskatās, ka visi ir sajūsmā, ka ēdienu visu kopā kā cūkai silē sagāž 🤦🏼‍♀️
  • Diāna Rasa

   Diāna Rasa

   Egita Bleive sajūsmā ir jābūt ka ir ko ēst zinot ka citam pasaulē tā būtu īsta debesu dāvana.
   Var redzēt ka cilvēks nav dzīvojis ne dienas zinot ko tas nozīmē. Nožēlojama sūdzība 👎
 • Ginta Grantiņa

  Ginta Grantiņa

  Būtu labāk padalījusies fotoreceptēs 😁 brīžiem šķiet, ka šis ir neapmierināto sievu stūrīts
 • Ivars Sostaks
 • Agnese Grīsle

  Agnese Grīsle

  Pfff, mēs ar bērnu bijām BKUS 3 gadus atpakaļ un regulāri, man ļoti garšoja, zināju, ka būšu paēdusi, salīdzinot ar vietējās slimnīcas "ēdienu"...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!