Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mani nepatīkami pārsteidza “Aldara” jaunā reklāma! Doma – ak, cik jauki tikt mājās un ieraut aliņu…. Nu kas tas par ārprātu!”

Mani nepatīkami pārsteidza “Aldara” jaunā reklāma!
LETA

Mūsu ģimenē neviens alkoholu nelieto. Septiņgadīgais dēls, ieraugot reklāmu, palika nesaprašanā. Saskatījies youtoube.com video, kur bieži izskan vārds “buhatj” un tagad ir pārliecināts, ka “Aldara” reklāma māca, ka tikt ātrāk mājās pie auksta aliņa ir “buhatj” un tas ir baigi stilīgi, pareizi un forši.

Nu kāpēc? Kāpēc šādas reklāmas iet ēterā? Visi kliedz, ka tauta nodzeras, bet te jau bērnībā tiek saņemta vēsts, ka tas tak ir “kruta!”” Bez Tabu sūdzību dēlī raksta Spodra.

60 komentāri

60 komentāri

 • Aija

  Aija

  Tagad zinu, ka pie mana liekā svara vainīgas burgeru,kolas, saldumu, čipšu reklāmas, nevis mana rijība. Kur skatās instances?
 • Kristine Jakubovska

  Kristine Jakubovska

  Tak vajag uztvert ar humoru,vismaz jautra reklāma beidzot 😁😁😁
 • Ivars Adatiņš
 • Marta Irmeja

  Marta Irmeja

  Man rodas tikai jautājums. Ko bērns skatās YouTube.com ka regulāri dzird vārdu "buhatj"?
 • Arvīds Jakovičs

  Arvīds Jakovičs

  Izmanto YouTube Kids un miers! Nav ko ļaut tik maziem brīvi pa internetu klaiņot...
 • Yana Petkuna

  Yana Petkuna

  Tad ko teikt par multeni TV6 par ğimenīti?)))) Un rāda bērnu laikaa😁😁😁
 • Kaspars Ceizars

  Kaspars Ceizars

  Reklāma laba, bet alus gan sūdīgs, piedodiet, lūdzu! :D
 • Viktorija Vasere
 • Kaspars Arvīds Upenieks
 • Sandra Skalberga

  Sandra Skalberga

  Lai tak izsakàs cilveks.Vai visiem jabút vienàdam viedoklim?Ko var cepties?! Ja nervi netur "iedzer aliñu"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!