Sūdzību dēlis: Mani nepatīkami pārsteidza “Aldara” jaunā reklāma!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mani nepatīkami pārsteidza “Aldara” jaunā reklāma! Doma – ak, cik jauki tikt mājās un ieraut aliņu…. Nu kas tas par ārprātu!”

Mani nepatīkami pārsteidza “Aldara” jaunā reklāma!
LETA

Mūsu ģimenē neviens alkoholu nelieto. Septiņgadīgais dēls, ieraugot reklāmu, palika nesaprašanā. Saskatījies youtoube.com video, kur bieži izskan vārds “buhatj” un tagad ir pārliecināts, ka “Aldara” reklāma māca, ka tikt ātrāk mājās pie auksta aliņa ir “buhatj” un tas ir baigi stilīgi, pareizi un forši.

Nu kāpēc? Kāpēc šādas reklāmas iet ēterā? Visi kliedz, ka tauta nodzeras, bet te jau bērnībā tiek saņemta vēsts, ka tas tak ir “kruta!”” Bez Tabu sūdzību dēlī raksta Spodra.

60 komentāri

60 komentāri

 • Rolands Griņevičs

  Rolands Griņevičs

  Ja Spodrucis atcerētos šo reklāmu, laikam pārmestu krustu, iedzertu dubulto devu mildronātu un no baznīcas nedēļu ārā nenāktu.
  if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; }
 • Vita Šimkūne
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Nu....kam vispār vajag reklāmas par alkaholu,kas to lieto visam seko pasi līdz :)
  • Nauris Cigelmans
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Nauris Cigelmans Reklāmas ir laba lieta,kas pagarina pārraizu laiku,filma,kas vien 1st 10 min....var izvilkt lidz trim stundām :)
 • Inese Strazdina

  Inese Strazdina

  Es par šo reklàmu iesmeju.Liekam bērnus pagrabos atslēgu priekšà un lai aug akmeņu laikmetos.Atceros ka bija tracis par prezervatìviem.Vecāki ja Jùs uzskatāt ka tas viss ir traki,metiet ārā tv un visu pārējo.Bèrni bùs kà no citas planētas.Esam 21gs.un viss ir jàpieņem kà ir un katrà ģimenē ir savi noteikumi un auszināšana.Un šis bùtu no sērijas bērns palika stàviklì valsts vainīga.Iemàciet kas ir kas un tad ņaudat.Paši vainìgi.
 • Anda Nābuzda

  Anda Nābuzda

  Nesaprotu,ko tik perfekta ģimene vēl lieto internetu un televīziju...bērnu vispār jāaudzina mežā,mucā un pa spundi jābaro...tracina jau šis....tagad lauki paliek tukši,varbūt kādus laukus uztaisīt šādām ģimenēm,kur bērni augs skaistā pasaulē un nezinās šo ārpasauli un vēl novilkt ar 3 kārtīgu žogu rindu to viņu pagastiņu!!!
 • Kristine Baltmane

  Kristine Baltmane

  Runāt ar bērnu nav mēģinājusi?
  Tantes stāsta, ka palīdzot bērniem saprast, kas ir kas...
  • Anda Nābuzda

   Anda Nābuzda

   Kristine Baltmane šaubos,jo domāšana tik tālu nesniedzas....
 • Andris Latvers
 • Kristine Briede
 • Լասմա Պեկա

  Լասմա Պեկա

  Par pieeju jutubes kanālam pat nav vērts neko teikt. Diez kas kaitīgāks, viens vēss aliņš vecākiem, paskaidrojot, ka tās ur pieaugušo lietas, vai bērna sērfošana kanālā, kurā pieejama kaudzēm nebērnu tematika 🙄
 • Լասմա Պեկա

  Լասմա Պեկա

  Kā bērns, kura ģimenē nelieto alkoholu, var sasiet kopā vārdu buhak un alus reklāmu?
  • Anda Nābuzda

   Anda Nābuzda

   Լասմա Պեկա tāpēc,ka viņi tādi noteikti bija,tagad nokodējās un palika nedzērāji🤣🤣🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!