Sūdzību dēlis: Mani nepatīkami pārsteidza “Aldara” jaunā reklāma!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mani nepatīkami pārsteidza “Aldara” jaunā reklāma! Doma – ak, cik jauki tikt mājās un ieraut aliņu…. Nu kas tas par ārprātu!”

Mani nepatīkami pārsteidza “Aldara” jaunā reklāma!
LETA

Mūsu ģimenē neviens alkoholu nelieto. Septiņgadīgais dēls, ieraugot reklāmu, palika nesaprašanā. Saskatījies youtoube.com video, kur bieži izskan vārds “buhatj” un tagad ir pārliecināts, ka “Aldara” reklāma māca, ka tikt ātrāk mājās pie auksta aliņa ir “buhatj” un tas ir baigi stilīgi, pareizi un forši.

Nu kāpēc? Kāpēc šādas reklāmas iet ēterā? Visi kliedz, ka tauta nodzeras, bet te jau bērnībā tiek saņemta vēsts, ka tas tak ir “kruta!”” Bez Tabu sūdzību dēlī raksta Spodra.

60 komentāri

60 komentāri

 • Ivo

  Ivo

  Tas ,kurš izdomāja šo reklāmu,noteikti pats ir dzērājs un muļķis,kas nesaprot dzīves vērtības,fiksi aizvāciet prom šo no tv ekrāniem!
 • Normunds Kalve

  Normunds Kalve

  Tur dzied par mājām ,bet savas mājas Aldaris ir jau pārdevis lietuviešiem , tad par kādām mājām ir runa?
 • Oksana ON

  Oksana ON

  Ko tas bērns vispār skatījās YouTube, kur bieži skan "buhatj"?!
 • Beate Labinska

  Beate Labinska

  Spodra tāda nervoza,jo nelieto alkoholu... žēl cilvēka...
 • Oskars Stiens

  Oskars Stiens

  Bez tabu zūd ko jēga, man šķiet ka viņi pēc gada jau bankrotēs. Nerādīt reklāmas Hot weels x citādi mēs pieaugušie x sāksim spēlēties ar mašinitem. Galvenais bez tabu ir tv3. Bet tv3 paši piekrita reklamēt aldari, jo tak samaksāja. Ne kauns ne gods
 • Alvis Fon Strauss

  Alvis Fon Strauss

  Ārprāts, kādas šausmas tagad rāda reklāmās.... 😁😎
 • Vairis Konosonoks

  Vairis Konosonoks

  Rokas vakumpumpi ar tak reklameja,par to neviena necepas,laikam noderiga lieta:-D alus reklama redz launa...
 • Karīna Kingovska
 • Eriks Belindzevs

  Eriks Belindzevs

  Vai tad Aldaris, tapat ka citas lielas "alus" daritavas, alu ari razo, jeb tikai pilda pudeles ezela churas...? 😂
 • Agnese Rukute

  Agnese Rukute

  Reklamēt alkoholu vispār nevajadzētu. Kam to vajag pats zinās kurā veikala plauktā to atrast.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!