Sūdzību dēlis: Mājās pārsvēru tirgū pirktas ogas, un trūka 800 g!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tēma veca kā pasaule, taču joprojām aktuāla.”

Mājās pārsvēru tirgū pirktas ogas, un trūka 800 g!
PIXABAY.COM

“Pirku Rīgas Centrāltirgū zemenes. Pirku 2,5 kg. Šķita aizdomīgi, ka pārdevēja, sverot ogas, turēja kreiso roku, kamēr veikli žestikulēja ar labo. Šķita, ka ar pirkstu uzspiež uz svariem.

Nodomāju, ka man paranoja, bet tāpat bija doma ogas uzreiz pārsvērt pie zināma pārdevēja, tur pat blakus, taču iezvanījās telefons, tāpēc žigli devos uz auto.

Mājās ogas pārsvēru. Trūka 800 g! Teju kilograms! Tādu nekaunību nebiju gaidījusi. Būtu rīdziniece, noteikti dotos atpakaļ, lai pateiktu pārdevējai visu, ko domāju. Braukt atpakaļ 50 km negribējās.

Kad padomāju, cik cilvēku apkrāpj, sabojāja ne tikai manu dienu, taču arī priekšstatu par visiem pārdevējiem. Arī par godīgajiem,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sindija.

36 komentāri

36 komentāri

 • Harijs Kaija

  Harijs Kaija

  O, jā... iezvanījās telefons... vissvarīgākais notikums uz pasaules.
 • Aija Krīgere-Audre

  Aija Krīgere-Audre

  kā var nejust uzreiz paņemot pirkumu rokās, ka trūkst gandrīz kg ogu!?🤦‍♀️🤔
  • Agita Ozoliņa

   Agita Ozoliņa

   Aija Krīgere-Audre ja pirksiet 5 kg,Jūs justu 800gramu trūkumu?Es neesmu tāds “spečuks”,lai sajustu tajā svarā trūkumu.
 • Dace Simanoviča
 • Zane Kruminliepa

  Zane Kruminliepa

  Tirgus ir tirgus... Es vakar iepirkos ar ķiršiem.. Nopirku tipa kg, cena lēta 3,60... Mājās atbraucu, diemžēl nepārsvēru... Bet kad gatavojos mazgāt lai ēstu, tad beigās sanāca ka gandrīz 1/3 izmetu... Bojāti 😣 šodien nopirku Pļavniekos pie mājām pa 4,50 kg un no kg tikai divi ķirsiši nedaudz bojāti. Secinājumi, tirgū acīmredzot ir jāmāk iepirkties, lai tevi neapčakarē😣
  • Iveta Jaudzema
  • Zane Kruminliepa

   Zane Kruminliepa

   Iveta Jaudzema Centrāltirgū visiem bija tādas cenas aptuveni
  • Marija Skutele

   Marija Skutele

   Zane Kruminliepa tiešām neredzējāt, ka pērkat bojātus ķiršus?
  • Zane Kruminliepa

   Zane Kruminliepa

   Marija Skutele nu mana kļūda... Bija sakrāmēta liela čupā ķirši, no klientu puses salikti perfekti, pārdevēja ņēma no savas puses... Uzticējos 😣😣😣
  • Donna Bondarenko

   Donna Bondarenko

   Pārdevēji arī nevar izsekot līdzi katram ķirsim, tas tač nav reāli, pamēģiniet paši pastrādāt tirgū, un visu laiku klausīties kādās negācijās, pat tad ja ar visu sirdi dari savu darbu. Pircēji arī kādreiz var paiet pretī.
 • Elva Vaivare
 • Gints Brunavs

  Gints Brunavs

  Ko var čīkstēt, ej atpakaļ un prasi savus 800gramus ja neesi pa ceļam tos apēdusi 😁
 • to inese un roberts

  to inese un roberts

  tagad taču ir svari uz kuriem atsver taru (pati esmu nostrādājusi tirgū 15 gadus)Pie vietējo preču tirgotājiem nav kases aparāti,tikai pie ievesto produkciju tirgotājiem.Vismaz tā ir Liepājā.Un arī mūsu tirgū notiek tāda blēdīšanās.
 • Sigita Cirule

  Sigita Cirule

  Palasot Sūdzību dēli.. izskatās ka cilvēki sūdzas par pašu mazāko sīkumu... tāda sajūtā ka bez tabu cits nekas nav jadar ka jāuzklausa brīžiem pat mazi nieki, ko paši var labot...
  • Christine Aleksandrova
  • Sigita Cirule

   Sigita Cirule

   Christine Aleksandrova bet cilvēkam tak jābūt vismaz kaut kādai sajēgai ja tik daudz trūkst. bet cik cilvēku tik viedokļu....
  • Vēsma Kalniņa

   Vēsma Kalniņa

   Cilvēki vienkārši grib adekvātu preces daudzumu par savu naudiņu
  • Edite Luika
  • Ļevdanska Solvita

   Ļevdanska Solvita

   Sigita Cirule ar kādu mērķi tad jùs skatāties to raidijumu? ko tad jus tur cerèjat ieraudzìt? Cilveki vnk to ari izmanto ari jau katram niekam!
 • Inese Paegle
 • Roberts Kārkliņš

  Roberts Kārkliņš

  Čeku paņēmi? Tirgū ir kontroles svari kur var pārbaudīt savu pirkuma svaru ja ir aizdomas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!