Sūdzību dēlis: Mājās pārsvēru tirgū pirktas ogas, un trūka 800 g!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

36 komentāri
Mājās pārsvēru tirgū pirktas ogas, un trūka 800 g!
PIXABAY.COM

“Tēma veca kā pasaule, taču joprojām aktuāla.”

“Pirku Rīgas Centrāltirgū zemenes. Pirku 2,5 kg. Šķita aizdomīgi, ka pārdevēja, sverot ogas, turēja kreiso roku, kamēr veikli žestikulēja ar labo. Šķita, ka ar pirkstu uzspiež uz svariem.

Nodomāju, ka man paranoja, bet tāpat bija doma ogas uzreiz pārsvērt pie zināma pārdevēja, tur pat blakus, taču iezvanījās telefons, tāpēc žigli devos uz auto.

Mājās ogas pārsvēru. Trūka 800 g! Teju kilograms! Tādu nekaunību nebiju gaidījusi. Būtu rīdziniece, noteikti dotos atpakaļ, lai pateiktu pārdevējai visu, ko domāju. Braukt atpakaļ 50 km negribējās.

Kad padomāju, cik cilvēku apkrāpj, sabojāja ne tikai manu dienu, taču arī priekšstatu par visiem pārdevējiem. Arī par godīgajiem,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sindija.