Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Lūk, cik skaistus ābolus nopirku bērnam ”Maxima” veikalā. Bija kā akcijas prece – tātad veikals zināja, ko liek tirgot. Vai cilvēkiem jāatbalsta materiāli veikals, pērkot neēdamus produktus? Cūcība augstākajā pakāpē. Un tādi kā es būs vēl daudzi.”

Ļoti skaistus ābolus nopirku bērnam ”Maxima” veikalā!

Iesūtīja: Vita

33 komentāri

33 komentāri

 • Anna Korkla

  Anna Korkla

  labi ka pastāstiji, BET-labāk ja pazvanītu veikalam uzreiz pēc fakta atklāšanas, tad sekotu rīcība-izņemtu pārējos no tirgošanas, un citi pircēji tā negadītos.telefonam jābūt čekā.
  man ar tā gadijās-pieeju pie savas mīļās ābeles savā pašas dārzā, paņemu visforšāko ābolu, kožu, a tur trekns tārps,esviņam pakaļā iekodu. kam lai sūdzos? ari uz Bez Tabu zvanīt?
 • karla

  karla

  Spriežot pēc komentāriem, latvietis jau ir gatavs samierināties ar pilnīgi visu! To tikai šīs valsts valdībai vajag - stulbu tautu!!!
 • Uh

  Uh

  Izskatās,ka te viena persona raksta pati desmitiem kom. sevi atbalstot:D Nav norma ko tādu ražot, tirgot jebkurā gadījumā. Tik daudz veikalos klupšanas akmeņu,ka ir jāsaka. Un cilvēks tikai brīdināja. Kā raidījumā teica,pircējs NAV tas,kurš atbild par preci,bet ražotājs un tirgotājs. Un kas vel iekšā,ja ārpuse super,bet iekšā tāds puveklis.
 • Es

  Es

  Cien.Liene un pārējie. Ābolus pirku pievakarē. Negribu ticēt,ka pa dienu nebij neviena tāda paša kā es. Es neesmu caca. Bet gan man rūp veselība. Noskatieties Bez Tabu. Būs iemesls minēts.
 • Es

  Es

  Nevedu atpakaļ,jo veikals 25km no mājām. Pēc darba, mazs bērns,vel braukt vairs nebij prātā.
  • linda

   linda

   Nu es ar esmu nopirkusi gan superneto gan rimi sabojātus ābolus tāpēc es nestresoju u neliku nekādas sūdzības.
   • Vecis

    Vecis

    Žēl gan! Ja man būtu kāda sūdzība, es gan sūtītu! Kamēr nav stresu un sūdzību tikmēr taču viss ir kārtībā un varam turpināt "čakarēt" dzīvi tiem klusajiem.
 • Anita

  Anita

  Maksimas veikalos visi augļi un dārzeņi ir ļoti sliktas kvalitātes. Labāk iepirkties RIMI
  vekalos, lai gan tur būs dārgāk, toties nekas nav metams ārā....
 • Zane

  Zane

  Kāpēc neaiznesāt atpakaļ uz veikalu-attdotu naudu atpaka? bez vārda runas!Piekrītu-varēja arī nezināt,bet nu zinātu un tādu preci jāizņem no pārdošanas,nevar zināt,kas tā par puvi,ko nemaz nedrīkst ēst-kā te gudrie iesaka izgraizīt.
 • Es

  Es

  Mazliet bojāts? Griezot vel un vel,viscaur bij tādi pleķi. Pīrāgiem vien tiktu miza! Jūs,droši varat maksāt par bojātu preci. Griezt un izgriezt. Tas būtu tāpat kā saņemt algu par uztaisītu tabeli ar nepareiziem aprēķiniem. Droši varat atbalstīt bojātas produkcijas tirgošanu. Kāds tantuks ,varbūt,par pēdējo centu nopērk,lai gardu muti apēstu,bet atliek vien miza. Jauku vakaru.
 • Es

  Es

  Izgriezt ārā? Tur nebija ko izgriest! Nu tad pērkat visu bojātu-raudzējat,izgriežat. Bagātais dara ka grib.
  • ...

   ...

   Speciāli jau nav jāpērk bojāts, bet ja tā gadās, tad gadās, nav ko tik drausmīgi cepties. Kāpēc bagātais dara kā grib? Vienkārši, tas, kurš ar galvu draudzējas, tam paveras vairāk iespējas un tas zin, ko darīt arī ar ābolīti, kam iekšā kaut kas pie vainas. No bildes gan redzu, ka otrā ābola puse ir jāizgriež no serdes uz augšu aplītī, bet pirmā puse ir ēdama - var sulu izspiest no tā ābola, var iecept ābolmaizē vai ēst tāpat. Nav uzreiz jāmet ārā, tā gan vot ir ēdiena ķengāšana. Jūs būtu tā bagātā tad, ja šitā var mazliet brūnu ābolīti mest uzreiz ārā, ja no ārpuses pat nav nekādas vainas? Saprastu, ja būtu no ārpuses sapuvis ar baltiem punktiņiem, tādu gan nevar ēst.
   • Vecis

    Vecis

    >>...>>
    Esmu samaksājis savu sūri grūti nopelnīto naudiņu un nopircis vienu kilogramu ābolīšu. Jautājums "...": Kāpēc man puse kilograma šo pašu ābolīšu būtu jāizmet laukā? Ko teiksi gudrīt? Tad jau saņemot aldziņu, pusi uzreiz izmet gružu kastē!
 • Es

  Es

  Liene-no ārpuses bija ideāli! Par to jau ir stāsts! Visi āboli 2kg ārēji bij kā konfektes. Es nevainoju pārdevēju,bet VEIKALU. Te nav nekādu personīgu apvainojumu. Vien tas,lai cilvēki uzmanāsko pērk. Būtu Jums tā,šaubos,ka ar prieku izmestu ārā.
  • Liene

   Liene

   Nu re, tad jau ja no ārpuses kā konfektes, tad kā pārdevējās... atvainojos - VEIKALS (kas, manuprāt, sastāv no pārdevējām) arī nevarēja zināt, ka tur kaut kas pie vainas. Viņiem nav kaut kādas speciālas ābolu mašīnas, kas tagad izsecina kāds ābols ir iekšā.
   • Es

    Es

    Ābolus veikalā izliek darbinieki kastēs. Ābolus,kurus viņiem LIEK izlikt. Tāpēc nevajag te meklēt robus manos vārdos.
   • Liene

    Liene

    Nē tiešām jocīga! Nu labi, bet ja Jūs neredzējāt, es pieļauju, ka tas, kas izlika arī neredzēja un ja no galvenā ofisa atbrauktu tas, kurš tos ābolus lika tur izlikt pa zemāku cenu (un tikai iedomājieties skatu), ari viņš paskatītos un tie āboli viņam izskatītos normāli, tā pat kā Jums! Es saprastu, ja būtu samesti kastēs sapuvuši, bet tad arī, kas grib, tas pērk. Bet ja neviens no ārpuses nevar pateikt, tad kur kašķis? Viņi nezināja, Jūs nezinājāt. Nu gadījās, nu un? Par savu stulbumu jāraksta Bez Tabu? Kauna nav?
  • linda

   linda

   Nu bet veikals tak ar nezin kas iekšā ābolā. Kā var nolikt veikalu. Kur čeks ka tieši maximā pirkāt. ?????čeku studijā.
   • Es

    Es

    Man darit nav ko, sezu katru dienu un domaju ,kuru veikalu nozakat.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!