Sūdzību dēlis: Līvānos veikalā ”Maxima” nopirkām baltmaizi un nobijāmies no pleķiem, kas pārklāja katru maizes riku!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

21 komentārs
Līvānos veikalā ”Maxima” nopirkām baltmaizi un nobijāmies no pleķiem, kas pārklāja katru maizes riku!

“Sveiki! Šodien Līvānos veikalā ”Maxima” tika iegādāta baltmaize. Atbraucot mājās, vērām vaļā, gribējām sākt ēst, bet ieskatījāmies un nobijāmies no pleķiem, kas pārklāja katru maizes riku.

Maizīti, protams, neēdām, gribētu noskaidrot, vai tā tam jābūt?

Iesūtīja: Rolands

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • nu ja
  +6 +6 0

  nu ja

  Uz iepakojuma rakstīts "Mākoņ-maize", Tad par ko uztraukums? Tur katrā maizes šķēlē pa mākonītim!
 • ytyr
 • Arita Hausmane
  +4 +4 0

  Arita Hausmane

  No preces pareizas uzglabāšanas ir ļoti daudz kas atkarīgs! ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!