Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Bez Tabu” raksta skatītāja Zane:” Labdien! Pēdējā laikā jau vairāk nekā viens pierādījums par pilnīgi nesaprotamu cenu atšķirību Latvijā ražotiem produktiem tālās valstīs kā Īrija, bet tikko pāris nedēļas atpakaļ novērotais Lietuvā mani ļoti šokēja no “Laimas” ražotāju puses!”

Liķiera konfekšu cenu atšķirības Lietuvā un Latvijā

“Tik ļoti liela cenu atšķirība vietējam ražotam produktam nerada adekvātu izskaidrojumu – jā, mēs šeit ļoti labi dzīvojam, bet šīs konfektes es Latvijā nepirkšu!”

35 komentāri

35 komentāri

 • Gundars Meisters

  Gundars Meisters

  Viens zābaks nofotografē divas pavisam atšķirīgas lietas ,un ievieto sūdzību dēlī ,un vesels bars aitu blēj riņķī - cik slikti ,cik slikti !
 • andris

  andris

  Sena patiesība,jo vairāk krauj,jo vairāk velk! Jo mazāk saņemam,jo dārgāk maksājam. Paldies tev mīļā latvija........ej d........st
 • Janis Jancis

  Janis Jancis

  Pretīgi sen jau LV paliek. Policeiskā valsts ar izspiedēju piegaršu.
 • IBIS

  IBIS

  A man vienalga cik tas prozits maksa! Es taisu savejo.Sanak letak un cik vajag.Varu ieteikt pat recepti.Sarive sokoladi,pieber cukuru,bet ne Godmana.Saber burkas un pielej kadu strebekli gribi.Ledusskapi ieksa un pec paris stundam nem ieksa!
 • Aija Granda
 • Ieva Ieva Ieviņa

  Ieva Ieva Ieviņa

  jāsāk ar to,ka laima nav latvijas ražotne,tā nepieder sen latvijai,tas bēdīgi un laimas šk.konfektes nav vairs garšīgas,tāpēc izvēlamies citas,kā piemēram Vācijā nopērkamās,tepat blakus lietuvas lidll nopērkamās un reizēm pērku krievijas šokolādes.Man novērojams arī ir tāds,ka lietuvā laimas konfektes,selgas cepumi ir lētāk,nekā latvijā.braucu bieži uz lietuvu,ja vēlme ir iegādāties selgas cepumus nopērku,bet arī kvalitāte un garša,nav vairs tā labākā,sit cauri tāda nepatīama pēcgaša ar kautt kādu esences garšu:(
 • Kristine Viertelmeister

  Kristine Viertelmeister

  Nau jau japerk, briva izvele, . Vacija ir daudz dargak ka LV Nau ko sudzeties
 • Enrigue Enrigue Duglass
  • Es

   Es

   Tas tāpēc ka nav konkurences ne starp ražotājiem ne tirgotājiem. Ir neliela cerība uz Lidl,kas pēc manām prognozēm vismaz par 10% liks nomest cenas ... Liela daļa veikalu ne tikai pārtikas pieder vieniem īpašniekiem, pārsvarā lietuviškām ... te pat īstenībā liela daļa atbildības jāuzņemas konkurences padomei...
  • Gundars Meisters

   Gundars Meisters

   Manuprāt ,lai Laimas (dāņu naudas maisu konfektes) maksā 10X dārgāk ,nepirkšu ,jo tagad Laimas izstrādājumi tiek ražoti ar pavisam citām receptēm ,kā kādreiz !
 • Edijs Zaķis
  • Gundars Meisters

   Gundars Meisters

   Bet mums , taču ,algas nenormāli lielas ,varam atļauties ! Paceļam vēl minimālo par 200eur , un vietējie uzņēmēji pazudīs no Latvijas .Un tad varēsim ēst lētos ārzemju izstrādājumus , kaudzēm !
 • Vita Gerve

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!