Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

35 komentāri
Liķiera konfekšu cenu atšķirības Lietuvā un Latvijā

“Bez Tabu” raksta skatītāja Zane:” Labdien! Pēdējā laikā jau vairāk nekā viens pierādījums par pilnīgi nesaprotamu cenu atšķirību Latvijā ražotiem produktiem tālās valstīs kā Īrija, bet tikko pāris nedēļas atpakaļ novērotais Lietuvā mani ļoti šokēja no “Laimas” ražotāju puses!”

“Tik ļoti liela cenu atšķirība vietējam ražotam produktam nerada adekvātu izskaidrojumu – jā, mēs šeit ļoti labi dzīvojam, bet šīs konfektes es Latvijā nepirkšu!”

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Jautrite Krumina
  +25 +23 -2

  Jautrite Krumina

  Par to nebrīnos jo es arī redzēju Latvijā Elvi vēlas pulveris Persil maksāja 6.99 un tieši tāds pats Lietuvā 2.99 tad man bija viena doma lai visi brauc uz Lietuvu iepirkties un boikote Latvijas tirdzniecību tāda ir mūsu politika pēc iespējas vairāk slaukt cilvēkus un daži kļūst miljonari
 • Elgavskij
  +25 +23 -2

  Elgavskij

  Nav jau jāpērk. Nav pirmās nepieciešamības preces. Lai liek, cik grib cenu. Vienkārši nepērkam un viss.
 • Marvin

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl