Sūdzību dēlis: “Lido” maldina klientus, lai akciju pārvērstu sev izdevīgā pārdošanas procesā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

29 komentāri
“Lido” maldina klientus, lai akciju pārvērstu sev izdevīgā pārdošanas procesā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“25.02.2019 veicot pirkumu AS “Lido” Lielirbes ielā 29, Rīgā, kasiere piešķīra kuponu ar 50% atlaidi visiem ēdieniem, kuru izmantot var 28.02.2019, kurā netika norādīta precizējoša informācija par to, kurā no filiālēm atlaide būs spēkā.”

“28.02.2019 veicot pirkumu AS “Lido” Lielirbes ielā 29, Rīgā, kasiere norādīja, ka šāds kupons esot spēkā tikai, ja pirkums tiek veikts Krasta Lido, par ko es netiku informēta ne 25.02.2019, ne arī kuponā norādītajā informācijā, kā arī izkārtnes pie Lido ieejas neliecināja par šāda fakta esamību.

Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka Lido apmeklēju ar regularitāti 5x nedēļā, kā rezultātā šodien sastopoties ar šādu situāciju, kur viennozīmīgi ne es vienīgā tiku maldināta, rodas negatīvs priekšstats par uzņēmumu.

Ņemot vērā arī faktu, ka vairākas reizes tika manīti arī neliela izmēra tarakāni, staigājot pa šķīvjiem, kurus izmanto apmeklētāji, un fakts vienmēr ir ticis noklusēts, jo attieksme no darbinieku puses ir bijusi pozitīva un atsaucīga (kas pierādījās arī šodien, kur kasieres neskaitāmas reizes atvainojās klientiem par radušos situāciju), tad PVD netika iesaistīts, bet turpmākā komunikācija ar mani šo lietu varētu arī mainīt, jo pielikumā varētu būt arī publiski pieejams šķīvis ar tarakānu pusdienu vietā un Lido cenu zīmēm blakus.

Interesanti, ka pusdienas laikā zāles vadītāja steidza novākt lielās izkārtnes, kur bija norādīts augstākminētais piedāvājums.
Uzskatu, ka akcija “28.02. Izēšanās diena”, ir publiska klientu maldināšana, lai akciju pārvērstu sev izdevīgā pārdošanas procesā – klienti pērk dārgākus produktus, lai iegādātos tos ar 50% atlaidi, bet rezultātā kasē ir jāmaksā pilna summa,” ziņo Ivita.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • lido-tājs
  +18 +17 -1

  lido-tājs

  Nu kā nav norādīta precizējoša informācija???? Tak skaidri un gaiši uz kupona rakstīts "LIDO Atpūtas centrā"! Kur vēl skaidrāk?!
 • Kristīna Kirilova
  +14 +14 0

  Kristīna Kirilova

  Nu bet uz kupona tak rakstīts, ka atlaide ir Lido atpūtas centrā. 🤔
 • Iewa
  +13 +13 0

  Iewa

  Uz kupona taču skaidri un salasāmi norādīts ka "Lido atpūtas centrā" ! Cik zinu, tas ir Krasta ielā. Vai tad Lielirbes ielā ir atpūtas centrs?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl