Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Lētākās konfektes Dobelē “Maxima” …. nopietni?”

Lētākās konfektes Dobeles “Maxima”! Nopietni?

Iesūtīja: Andris

11 komentāri

11 komentāri

 • Elizabete

  Elizabete

  Tur viss ir pareizi jo 1kg ir 7.99 eiro taču 6kg88grami maksā 53.37
 • Zaiga

  Zaiga

  Ja problēmas ar redzi, līdzi jāņem brilles, ja ar saprašanu, tad ir jāprasa padoms.Nu nav jau tā, kā tās ir vienīgās konfektes!
 • ak jel

  ak jel

  ja šis sūdzību dēlis pārveršas dažreiz par muļķu parādi.
  Tur viss ir pareizi.
 • Pfff
 • XD

  XD

  Sūdzības autors kārtīgs zābaks. Vispār 90%, kas šeit iesniedz sūdzības ir galīgi zābaki. Tā turpināt! Vismaz var pasmieties.
 • Zita

  Zita

  Tur nav kļūdas. Cena ir par gab. jeb iepakojumu un pēc pvd prasībăm arī cena par kg.
 • Jaaa
 • Bube
 • ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!