Sūdzību dēlis: “Laimas” konfektes kļūst baltas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vienmēr esmu pirkusi “Laima” Asorti konfektes kastē, garšīgas, viss fantastiski, bet vai tām ir jābūt baltām?”

“Laimas” konfektes kļūst baltas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Īsti nesaprotu, kas tas par baltumu pielipis? Termiņš ir labs, bet ēst negribas. Īsi un kodolīgi: “vai tā tam ir jābūt?”” vaicā Ivita.

”Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša skaidro, kāpēc “Laimas” konfektes kļuvušas baltas.

Lineta Mikša
“Orkla Latvija” komunikācijas direktore

Iesūtītajos attēlos ir redzams, ka šīs konfektes klāj balta sarma, kas ir dabīga šokolādes reakcija uz temperatūras svārstībām. Mainoties temperatūrai, šokolāde mazliet sasilst un pakūst, tādejādi reaģējot un izdalot kakao sviestu, kā arī dažreiz cukuru. Šī procesa rezultātā rodas balta kristālu kārtiņa, kas apliecina šokolādes dabīgo īpašību – izdalīt kakao sviestu pie temperatūras izmaiņām. Jo vairāk kakao produktu ir konfekšu sastāvā, jo vairāk kakao sviests ietekmē produktu, reaģējot uz apkārtējās vides apstākļiem – temperatūru un mitrumu. Konfektes, kuras klāj balta sarma nav kaitīgas veselībai un ir pilnībā drošas lietošanai uzturā.

Tāpat Lineta Mikša papildina, ka uzņēmuma prioritāte vienmēr ir nemainīgi augsta produktu kvalitāte. Gadu laikā uzņēmums veicis ievērojamus uzlabojumus ražošanas procesos un modernizējuši tos tā, lai viss atbilstu mūsdienu stingrākajiem kvalitātes standartiem. Papildus tam uzņēmums sniedz ieteikumus visiem iesaistīto pušu partneriem par to, kā produkcija ir jāglabā, lai tā netiktu pakļauta negatīvai ārējo apstākļu ietekmei, tostarp straujām temperatūras izmaiņām. Lai arī piegādes ķēdē ir daudz drošības mehānismu, kas palīdz izsekot produkta kvalitātei no ražotnes līdz veikalam, diemžēl uzņēmums nevarot ietekmēt un kontrolēt to, kas notiek, kad produkts atrodas veikalā vai nonāk pie patērētāja. “Mēs atvainojamies klientei par sagādātajām neērtībām un aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu kvalitate@orkla.lv vai zvanot (+371) 67080361,” aicina Lineta Mikša.

85 komentāri

85 komentāri

 • Laimas bijušais

  Laimas bijušais

  receptūra jau sen nav tāda kā bija kādreiz.
  Un balta šokolāde paliek jo pārāk daudz palmu tauku tur iekšā. Vienīgā konfekte ar gandrīz nemainīgu receptūru ir vinnijs. Bet to jau vairs negrib ražot
 • Untars

  Untars

  Spēlējaties vien ar patērētāju, ārvalstu investori un peļņas tīkotāji. Redz, Aldaris, sacenšoties, kurš saražots lielāku sūdu ar zemāku pašizmaksu, jau pazaudēja praktiski visu tirgu. Laima nākošā. Troļļi neglābs.
  • bauris

   bauris

   PRECĪZI PATEIKTS!Labāk Lāču maizes konfektes ,kad ir atlaide,nauda vismaz nosēžas babītes purvos.
 • Jo majo

  Jo majo

  Laima palaidusi troļļus aizstāvēt savu degradēto produkciju aizstāvēt. Kaut kas līdzīgs kā Kiseļevs pa Krievijas TV saka, ka pensijas vecuma paaugstināšana ir labi, kaut arī 40% vīriešu līdz tai ne nodzīvos.
 • ...

  ...

  Kāpēc agrāk konfektes nepalika baltas ? Arī šobrīd tas novērojams tikai Laimes konfektēm.
  • Elza

   Elza

   Jo agrak sokolade bija sazin kas, tagad doma vairak, lai nebutu tik maksligi. Si tak ir normala paradiba. Uzliec uz radioatra sava konfektes un redzes. Visam ta notiek.
 • Reinis Smilga
 • Aiva
 • Ainars Krūmiņš

  Ainars Krūmiņš

  Šitās te ,erzackonfektes, var arī zaļās palikt,tur no Laimas un konfektēm nav ne smakas.
 • Լասմա Պեկա
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Vai tā vairs ir šokolāde? mīlīši.....man jūs žēl,kas nezin,kā garšo īstas šokolādes konfektes :(
 • Dina Ozola

  Dina Ozola

  Aizvestu tādas cienastā, visu priekšā kad atvērtu, redzētu kāds jums būtu kauns..
  Atturos jebkādam Laimas končas vairs pirkt un pašai arī vairs neceļas roka par šiem trešās pasaules sūdiem naudu izdot, labāk nekādas nepirkt.
  • Vineta Medne

   Vineta Medne

   Dina Ozola pareizi ir. Nav ko dabīgus mēslus pirkt. Kā tad bez parpumpētiem produktiem ar ķīmiju vispār dzīvot?!
   Bet nu ar iq gan švaki, ja dabīgu produktu ķīmiskās reakcijas ir tumša bilde un šādi jārunā.
  • Dina Ozola

   Dina Ozola

   Vineta Medne izlasi sastāvu, 'dabīgā' un ved to saviem ciemiņiem dāvanā. Es izvēlos darīt to, ko izvēlos. Ja tavs IQ un EQ nebūtu zems, tu netaisītos kontrolēt manas kauna izjūtas, ko piedzīvoju brīdī, kad, mīļi vestais cienasts, atverot, izskatās atbaidoši pat berniem..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!