Sūdzību dēlis: Kūpinātais lasis izrādījās sapelējis!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikalā “Rimi”, Biķernieku ielā 160, Mežciemā, iegādājos karsti kūpinātas laša nūjiņas.”

Kūpinātais lasis izrādījās sapelējis!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Diemžēl, apgriežot tās otrādi, pamanīju zaļas pelējuma vai puvumam pazīmes. Tā nu paliku bez lašmaizītēm, jo nācās visu izmest!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sanita.

4 komentāri

4 komentāri

 • Es

  Es

  tā vietā lai rakstītu sūdzību, būtu pacēlusi pakaļu un aizgājusi atpakaļ uz veikal - tiktu pei savas lašmaizes kā arī iespējams informētu veikalu par bojātu preci plauktā -dura
  • Rihards

   Rihards

   Degvielā un laikā drošvien 5x vairāk sanāktu, cik tas lasis maksā.
 • Re kā!

  Re kā!

  Vītināts lasis ar "ziediņiem"! Tāpēc es nekad nedz gaļas,nedz zivju produkciju iepakotus tādos p****s nepērku. Kādreiz ir gadījies saskarties ar tādu vakuma produktu,kad uz ilgu laiku tika zaudēta apetīte pat uz kvalitatīviem produktiem.
 • Cacka

  Cacka

  Šodien rimi nopirku saldētu maisu ar zaļajām pupiņām, gandrīz paģību ieraugot ka vidū iejukūsi dzeltenā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!