Sūdzību dēlis: Krāpšanas shēma “Maxima” par 19% pirkuma summas! Neslikta papildu peļņa, vai ne?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

31 komentārs
Krāpšanas shēma “Maxima” par 19% pirkuma summas! Neslikta papildu peļņa, vai ne?

“Labdien! Iepirkos “Maxima XXX” A. Deglava ielā 67. Vidusāzijas melones pusei bija uzlīmēta cena 1,62 eiro, es gan nepamanīju, ka cena ir par aveņu tomātiem 0,45 eiro/kg. Biju pārsteigta, kad ieraudzīju čekā tiešām aveņu tomātus par 1,85 eiro/kg par summu 6,66 eiro.

Pirku arī glāzes AURORA ar 40% atlaidi, bet čekā bija pilna summa 5,68 eiro. Informācijā man paskaidroja, ka es taču esot vinnētāja, jo meloni dabūjusi par vēl labāku cenu (ja pareizi atceros 0,70 eiro/kg melonei), bet akcija esot beigusies jau otrdien – es iepirkos ceturtdien ~ 16.00.

Tātad MAXIMA gribēja no manis izkrāpt 7,88 eiro vai 19% pirkuma summas – neslikta papildu peļņa, vai ne?”

Iesūtīja: Valda