Sūdzību dēlis: Krāpšanas shēma “Maxima” par 19% pirkuma summas! Neslikta papildu peļņa, vai ne?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

31 komentārs
Krāpšanas shēma “Maxima” par 19% pirkuma summas! Neslikta papildu peļņa, vai ne?

“Labdien! Iepirkos “Maxima XXX” A. Deglava ielā 67. Vidusāzijas melones pusei bija uzlīmēta cena 1,62 eiro, es gan nepamanīju, ka cena ir par aveņu tomātiem 0,45 eiro/kg. Biju pārsteigta, kad ieraudzīju čekā tiešām aveņu tomātus par 1,85 eiro/kg par summu 6,66 eiro.

Pirku arī glāzes AURORA ar 40% atlaidi, bet čekā bija pilna summa 5,68 eiro. Informācijā man paskaidroja, ka es taču esot vinnētāja, jo meloni dabūjusi par vēl labāku cenu (ja pareizi atceros 0,70 eiro/kg melonei), bet akcija esot beigusies jau otrdien – es iepirkos ceturtdien ~ 16.00.

Tātad MAXIMA gribēja no manis izkrāpt 7,88 eiro vai 19% pirkuma summas – neslikta papildu peļņa, vai ne?”

Iesūtīja: Valda

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Zane Ozola
 • skrrra

  skrrra

  Izkrāpt?
  Ja akcija ir beigusies, tad ir beigusies. Akciju lapām vienmēr ir jāpaskatās datumus. Uz lapiņas ir teikts,ka CENA IR SPĒKĀ AKCIJAS PERIODĀ! Tātad tā cena nav spēkā ne pirms, ne pēc akcijas. Tā ir tava paviršība un maxima darbinieku paviršība, ka laicīgi nenovāc vecās akcijas. Bet juridiski tu pati esi vainīga.
 • EVA
  +29 +24 -5

  EVA

  Variet nomelnot pārdevējas darbu ,bet aizejiet pastrādāt paši vienu mēnesi un tad redzētu cik viegli un cik bieži var nokļūdīties .Skatieties līdzi ,ko pārevējs ieskanē un ja kāda kļūda vajaga teikt nevis aiziet mājās un tad bazūnē pa sociāliem tīkliem.Gudri varam runāt ,kur paši neesam strādājuši visi nevar strādāt augstos amatos un saņemt lielas algas...Ha..ha

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!