Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Veikalā “Beta” Madonā nopirku kūpinātu gaļu. Griežot to, pamanīju, ka tā ir ar maziem caurumiem un dīvainiem melniem punktiņiem. Ko tādu redzu pirmo reizi dzīvē! Vai kāds zina, kas tas ir?”

Ko tādu redzu pirmo reizi dzīvē! Vai kāds zina, kas tas ir?

Iesūtīja: Anna

10 komentāri

10 komentāri

 • Tā B**

  Tā B**

  Nu tad nepērc to gaļu, samazināsi klimata maiņu! Nebūs tie tornādo Latvijā tik daudz!
 • Natālija Keiša

  Natālija Keiša

  Tas ir noteikti melnais šķiņķis. Tā gaļa tā izkatas
 • Mārīte

  Mārīte

  Tak sapumpēta ar ūdeni,lai svars.
  Un tie melnumi,droši ka pipari,lai nejūt vecu gaļu😂😂😂
 • Liene

  Liene

  Varēja ražotāju nosaukt, lai zin, ko nevajag pirkt citiem, nevis veikalu. Ne jau tas veikals pats to gaļu sašpricējis
 • Arnis Vilemsons
 • Tieši tā

  Tieši tā

  iepriekšējiem komentētājiem ir taisnība - šī ir gaļa, kura pirms kūpināšanas ir tikusi masēta kopā ar šķidrumu, kurā, visticamākais, bijusi pievienota klāt gan soja, gan fosfāti un gan jau vēl kaut kas, lai panāktu lielāku kopējo "gaļas" apjomu.
 • Ramona Ose
 • Ai

  Ai

  Anna nekad nav redzējusi kūpinātu gaļu! Tagad veikalos var nopirkt tikai ...us!
 • HM

  HM

  Ja jau pirmo reizi tādu redzi, tad esi laimīga. Šitādi mākslīgi sapumpētā gaļa jau labu laiciņu ir mūsu gaļas rūpnieku piedāvājumā. Lēnā garā sāku atteikties no kūpinātās gaļas. Ja piedāvājumā ir tikai šādi izstrādājumi, tad nepērku neko.
 • Ah

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!