Sūdzību dēlis: Ķekavas kotletes ar papīra piedevu – paldies, vairs veikalā gaļas produktus nepirkšu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Ķekavas kotletes ar papīra piedevu – paldies, vairs veikalā gaļas produktus nepirkšu!

“Labdien. Vakar nopirku Ķekavas ražoto “Quik And tasty” cāļa gaļas kotletes. Ar draugu nolēmām izcept…, ēdam sajūtu ko dīvainu. Izņemu no mutes – mmm, papīrs.

Domāju, ka nu varbūt tikai vienā kotletītē bet nē – visās. Varbūt esmu ko palaidusi garām un papīru ēst tagad ir veselīgi un nav kaitīgi? Paldies, vairs veikalā gaļas produktus nepirkšu!”

Iesūtīja: Līga

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • jana
  +3 +3 0

  jana

  vai tad to pusfabrikātu var saukt par gaļu? Kotletītes vajag cept mājās pašiem un būs bez papīra:)
 • Anita Japina
 • Adrianna Kalniņa
  0 0 0

  Adrianna Kalniņa

  Ja man ar šis gadijās ar šìm kotletem. Pargriežot uz pusem var redzēt papira daļas u viena bija zils pleves fragments.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!