Sūdzību dēlis: Kartupeļu pankūku svars ir mazāks, nekā norādīts uz iepakojuma!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mēdzu nopirkt “Rimi” kartupeļu pankūkas. Pēdējā laikā ievēroju, ka tās kļuvušas mazākas un plānākas.”

Kartupeļu pankūku svars ir mazāks, nekā norādīts uz iepakojuma!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nolēmu nosvērt šo preci. Jābūt 300 g neto svaram, bet ir tikai 304 un 298 grami bruto. Jā, it kā sīkums, bet kārtējais sīkums, kurā tiek apkrāpts patērētājs!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Uldis.

30 komentāri

30 komentāri

 • kā es apskaužu

  kā es apskaužu

  cilvēkiem tik daudz laika, lai ar to visu nodarbotos, man diena par īsu pamatdarbiem
 • kāds

  kāds

  taču sver, mīkstinātāju mēra, litros laikam, pat prātā nebija ienācis
 • ak tu Dievs
 • Armands Zutis
 • Rolands Iraids

  Rolands Iraids

  ...kas ir šī raidījuma auditorija?
  Regulārie skatītāji, sataisiet zem šī komentāra "reply", gribu paskatīties uz jūsu profiliem 😅
 • Ella Bitmane

  Ella Bitmane

  Rīvējiet paši kartupeļus!🤔Nebūs jāsūdzās!😒 Kas tā par kartupeļu masu maisiņos salikta,ķīmija!Biezinātāji,vājpiena pulveris utt.🙉
 • Vairis Konosonoks
 • Ludmila Cir
 • Dzintars Cygnus Gulbis
 • kuššš

  kuššš

  nerunājiet tik skaļi es skaitu griķus,kas ir iepakojumā.Ceru,ka līdz pirmdienai saskaitīšu.Un tad pateikšu vai ir visi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!