Sūdzību dēlis: “Kārtējo reizi “Mini Rimi” veikalā esmu apkrāpts!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kārtējo reizi “Mini Rimi” veikalā esmu apkrāpts! “Rimi” laikam neprot aprēķināt 40% atlaidi! Gan jau es neesmu viens tāds, kuru apčakarē. Iespējams, citi to nav piefiksējuši. Kāpēc jāmaksā vairāk nekā norādīts?!?”

“Kārtējo reizi “Mini Rimi” veikalā esmu apkrāpts!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Runa ir par ābolu brūkleņu maizīti – 40% vietā 19% atlaide. Kā arī vienai smalkmaizītei atlaides apmērs ir tikai 11% nevis 40%. Ko tas viss nozīmē? Iespējams, šāda krāpšana notiek arī citos “Rimi” veikalos. Cik esmu piefiksējis, ir bijuši pirkumi, kur atlaides apmērs arī nav bijis tāds, kā norādīts uz vietas.”

Iesūtīja: Kristians

51 komentārs

51 komentārs

 • Indulis

  Indulis

  Paši vainīgi...
  Es piemēram Rimi neko nepērku,izņemot kefiru. Visa kā ir,taču nav ko pirkt. Jo pārtikas produkti peld ķīmijā un dažādās tintēs izmērcētas...
 • Monta Brūvere

  Monta Brūvere

  smiekli nāk, tur viss ir pareizi. divām maizītēm ir piemērota 40% atlaide, bet ābolu-brūkleņu maizīte ir akcijas prece, kurai, attiecīgi, grupu atlaide nepiemērojas (tas arī uz akcijas plakāta veikalā ir noteikti norādīts). sūdzības iesniedzējam lasīt nepieciešams iemācīties
 • to sintarella

  to sintarella

  ja esi alerģiska tad cep pati sev bulkas un keksus,lai nav janīd.
 • Edgars Miezis

  Edgars Miezis

  Jus raudāt par to ka jūs veikalos krāpj...a to ka pati valsts Jums visiem kāpj uz galvas tas viss ir sīkums :D
 • Maza

  Maza

  Neviens nav teicis ka tām maizītēm ir 40% atlaide tur ir zīmīte -40% tas nozīmē ka līdz 40% nevis 40% atlaide ir...
 • Lasam plakātus

  Lasam plakātus

  Tā 40% atlaide neattiecas uz akcijas precēm. Čeka apakšā 'citas akcijas' -0,74. Saskaitot abiem mullermilch un locketam sanāk 0,64. Atlikušie 0,10 ir ābolu-brūkleņu maizīte, kura ir bijusi akcijā. Viss pareizi, jālasa uzmanīgāk.
 • Ērika Krimska
 • Lindiš Nepa

  Lindiš Nepa

  Vispār jau par krāpšanas gadījumu ir jāsniedz iesniegums policijā un te jau ož pēc iespaidīgiem apmēriem ?
 • Janis

  Janis

  Sveiki. Vajag kārtīgi apskatīt čeku nevis sākt pīkstēt ka esat apkrāpts. Daudzi nepaskatas čekus līdz gaļam un blauj., Pats strādāju Rimi tāpēc zinu ka ar tiem cekiem ir
 • Eva

  Eva

  Atlaidi aprēkina šādi-preces cena ,kura ir norādīta ar pvn -21%pvn,-atlaide,+pvn 21%.TĀPĒC JUMS LIEKAS ,KA ESAT APKRĀPTS.ATLAIDE IR PRECES CENAI,NE PVN

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!