Sūdzību dēlis: Kārtējais kuriozs ar “Čili pica” picērijām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Kārtējais kuriozs ar “Čili pica” picērijām. Šoreiz runa ir par jaunajām draugu kartēm, kuras sniedz atlaidi gan picērijās, gan “Senukai” veikalos. Pārējie noteikumi nav mainīti, lai gan uzreiz pamanāms, ka atkal kaut kas uzsākts, bet ne līdz galam pabeigts!”

Kārtējais kuriozs ar “Čili pica” picērijām!
cili.lv

“Čili eiro par katru reizi, kas iepriekš uzkrājās un kurus varēja izmantot, apmaksājot daļu no rēķina, nekrājas. Uzrāda tikai to, cik Čili eiro nopelnīti par noteikto rēķinu, bet pēc brīža pazūd un uzrāda, ka nav nekā uz kartes, lai gan ieturam vakariņas “Čili pica” diezgan bieži.

Kā arī, izsniedzot jaunu karti, tā netiek reģistrēta, netiek aizpildīta nekāda anketa par personu, kura karti iegādājas, arī internetā nav tādas opcijas, ka pats piereģistrē karti – interesanti!! Arī rēķina čekā kartes Nr. ir 00000, lai gan kartes numurs uz pašas kartes ir savādāks.

Kā tad viņi grasās izsūtīt īpašos piedāvājumus? Kur paliek Čili eiro nauda? Kāpēc neuzkrājas? Ja nav līdz galam viss sakārtos sistēmā, tad nevajadzētu izsniegt un pārdot jaunās kartes! Un tā nav vienīgā problēma šajās picērijās! Vēl nesen arī nevarēja norēķināties ar “Spice” dāvanu karti “Spice home” picērijā, vai to jau arī atrisinājuši?” vēlas noskaidrot “Bez Tabu” skatītāja Agnese.

6 komentāri

6 komentāri

 • Agnese Marija

  Agnese Marija

  Pēc čeka lieliski var redzēt ka cilvēks jau tā saņem visu uz vienām atlaidēm un vēl nav labi!, ka tik par kautko pasūdzēties!
  • zb

   zb

   Pēc pašas kartes noteikumiem - tā nodrošina gan atlaidi 10% apmērā, gan krāj punktus 5% apmērā no iztērētās summas. Lasīt arī jāmācās skolā...
 • Tomatos

  Tomatos

  Tas ir leišu bizness, Tur tie uzkrātie eiro regulāri pazūd, ilgi nekrājas tāpat.
 • JERMALNIEKS

  JERMALNIEKS

  Ja jūs bieži ieturat maltītes šai ēstuvē,tad esat ļoti slinki vai vēl trakāk,jāgriežas pie smadzeņu daktera!Ja jums liekas ,ka runāju nepareizi ,pajautājiet saviem vecākiem!Pats uz'ņēmums rēķinās ,ka klients otreiz neatgriežas.
  • Kas par muļķībām!

   Kas par muļķībām!

   Ko jūs gvelžat?! Ļoti daudzi cilvēki bieži iet ieturēt maltītes ārpus mājas un viņiem ir iecienītās vietas, tie, kam naudiņas mazāk izvēlas Čili pizzu, kādu laiku atpakaļ tur tiešām bija garšīgi, arī bieži iegriezāmies, bet nu kvalitāte ir stripri kritusies un jau ilgu laiku šo vietu neapmeklējam. Vismaz reizi nedēļā tomēr ir nepieciešama šī savādākā kafejnīcas/restorāna gaisotne.
 • Ziņkārīgā

  Ziņkārīgā

  Tad kāpēc atkal jāsūdzās uz šo raidījumu? Kāpēc neprasa konkrētajā iestādē? Ka tik pagorīties TV ekrānos!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!