Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Lielveikalā “Rimi” T/C “Spice” daļa augļu (nektarīni, persiki) izgāzti vienā kaudzē, bet daļa atrodas skaisti salikti kastēs, katrs auglis savā iedalījumā. Jautājums, kāpēc nepieciešams šos augļus izgāzt vienā kaudzē?”

Kāpēc veikalos augļus izgāž vienā kaudzē?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Līdz ar to šie augļi ātrāk sāk bojāties. Kāpēc nevar izlikt kastes ar augļiem, neizgāžot kaudzē? Daļēji jau tas tiek darīts, un katrs pircējs var bez rakņāšanās ievietot augļus savā grozā.

Šāda attieksme pret augļiem notiek visos veikalos. Beidzot vajag mainīt attieksmi gan pret apkalpošanu, gan pret pircējiem. Neesam jau lopi, kuriem izgāž barību un lai rij!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Andrejs.

6 komentāri

6 komentāri

 • Larisa

  Larisa

  Ja liks kastés tad arí nebus labi .jo nák tauta cilá kastes un samet citai visú un sabojájot apakšá esošos augļus .nák vecmámiņas un spaida ar pirkstiem visus augļus dârzeńus .aizbildinoties (vai tas ir svaigs!).līdz ar to viss ir sabakstìts .Saplêsti iepakojumi .Ne tikai vecmámiņas to dara ,tádi cilvizéti cilvéki ,kuri ka runá liekas ka šie tak tá noteikti nedara bet dara un citreiz pat vêl trakákas lietas un tad sák strídu ka ir viņu tiesíbas .Un nemaz tálu nav jáiet acerieties ká izskatíjás Superneto.pašá sákumá .Tur viss bij kastès .Vienīgais nevajag gázst virsū ,bet gan izlikt .
 • Viedoklis

  Viedoklis

  Problēma tik tiešām ir. To novērst iespējams ar veikala īpašnieka, vadības attieksmi pret preci un pircējiem. Kāpēc Vācijā, Lietuvā, Somijā augļi atrodas kastēs, kā tos piegādā ražotājs. Latvijā izgudro kaut kādas aplamības. Turklāt atrodās PSRS audzinātās personības, kuras neiebilst arī turpmāk būt par lopu, un apēst samestas ēdienu atliekas. Labu apetīti.
 • Priecājies
 • Lohiem
 • ..

  ..

  Gan jau tapec ka ja atstas kastes vinas atri paliks tuksas un nebus kur likt un tad vinas metasies gar stendiem ja darbinieki atri neaizvaks un tad bus sudzibas pa to ka tuksas kastes metajas un trauce un nesmuki izskatas . A tajas kastes daudz nesalien tadel iztuksosies atri un tad jau bez maz vai viens darbinieks bus janoliek blakus stendam lai atri aizvac prom tuksas kastes un papildina ar pilnam.
  P.S nejau tas ka vinus izkrauj no kastem ara vinus boja bet pasi pirceji to dara katru augliti spaidot vai nometot zeme
  • Es

   Es

   Tad vajag padzenat tos slīmestus, lai aizvac tukšās kastes. Piemēram esmu redzējusi veikalos it ka pa vasaru strādā jaunieši, bet īstenībā tikai klīst pa veikalu. Skuķiem čaļi atnak, ielien kkaktos pamaigoties. Nu nav tās tukšāšs augļu kastes tik smagas, lai nevarētu savakt un aiznest. Par ko tad šiem algu maksā? Tikai biežāk japiestaiga pie tām augļu kastēm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!