Sūdzību dēlis: Kāpēc veikalos augļus izgāž vienā kaudzē?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Kāpēc veikalos augļus izgāž vienā kaudzē?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Lielveikalā “Rimi” T/C “Spice” daļa augļu (nektarīni, persiki) izgāzti vienā kaudzē, bet daļa atrodas skaisti salikti kastēs, katrs auglis savā iedalījumā. Jautājums, kāpēc nepieciešams šos augļus izgāzt vienā kaudzē?”

“Līdz ar to šie augļi ātrāk sāk bojāties. Kāpēc nevar izlikt kastes ar augļiem, neizgāžot kaudzē? Daļēji jau tas tiek darīts, un katrs pircējs var bez rakņāšanās ievietot augļus savā grozā.

Šāda attieksme pret augļiem notiek visos veikalos. Beidzot vajag mainīt attieksmi gan pret apkalpošanu, gan pret pircējiem. Neesam jau lopi, kuriem izgāž barību un lai rij!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Andrejs.