Sūdzību dēlis: Kāpēc uz pārtikas produktiem bērniem izmanto rasistiskus un divdomīgus nosaukumus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Kāpēc uz pārtikas produktiem bērniem izmanto rasistiskus un divdomīgus nosaukumus?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kāpēc uz pārtikas produktiem bērniem izmanto rasistiskus un divdomīgus nosaukumus?” Bez tabu Sūdzību dēlī jautā Maksims.

26 komentāri

26 komentāri

 • Dainis Jurgevičs
 • Ōķen

  Ōķen

  Turpmāk laikam melnas govis, melnus suņus un melnus kaķus būs jāsauc par afroamerikāņu krāsas...
  Kaut kāds 3,14ģec...
  NaU vārdu...
 • Bekars
 • dadzis

  dadzis

  Ir daži slimi cilvēki, kuri visur saskata problēmas, kur tās nav - un šis cilvēks ir viens no tiem...
 • Boo

  Boo

  Autoram būtu lietderīgi noskaidrot pasaules ģeopolitiskajā kartē jautajumu par to kas dzīvo visdziļākajā, vismelnākajā Āfrikā.
 • Ēriks Putāns
 • Lāsma Griška

  Lāsma Griška

  Brīžiem liekas ,ka tie,kas tās sūdzības sūta uz "bez tabū",to vien dara un sapņo kā visas mušas pārvēršas par ziloņiem
 • Rr
 • Kaspars
 • Uldis Kims
  +13 +13 0

  Uldis Kims

  Tās ir covid-19 blaknes un tās atstāj iespaidu uz smadzenēm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!